0

ویژگی‌های بروزرسانی بزرگ Xbox One به‌صورت رسمی اعلام شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

ویژگی‌های بروزرسانی بزرگ Xbox One به‌صورت رسمی اعلام شد

مایکروسافت قول بروزرسانی بزرگی برای Xbox One در ماه آبان داده است. امروز غول ردموندی ویژگی‌های این بروزرسانی را اعلام کرد. با ما در ادامه همراه باشید.

در ادامه می‌توانید بعضی از ویژگی‌های این بروزرسانی بزرگ را مشاهده کنید:

پشتیبانی از عناوین نسل هفت (Backwards Compatibility) – در آبان‌ماه شما می‌توانید ۱۰۰ عنوان Xbox 360 را برروی Xbox One خود تجربه کنید. می‌توانید از ویژگی‌های Xbox One نیز در این عناوین استفاده کنید. اسکرین‌شات، ضبط بازی، استریم کردن و همچنین بخش چندنفره بازی برروی این کنسول در دسترس است.

راهنمای جدید – راهنمای جدیدی برای شما تعبیه شده است که می‌توانید با دو بار فشردن دکمه Home به آن دسترسی پیدا کنید.

باز طراحی شدن رابط کاربری – منوی اصلی سریع‌تر و قابل دسترس‌تر شده است. بروزرسانی جدید براساس ویندوز ۱۰ ساخته شده پس سرعت ویندوز ۱۰ نیز به Xbox One منتقل شده است، حال Xbox One بیش از ۵۰ درصد سریع‌تر خواهد بود. دسترسی به بازی‌ها و برنامه‌ها بسیار راحت‌تر خواهد شد. شما می‌توانید به راحتی achievements ها و ویدیوکلیپ‌های خود را به اشتراک بگذارید. در قسمت Game Hubs شما می‌توانید جدیدترین اخبار را در مورد عنوان مورد علاقه خود دریافت کنید. Snap کردن یک برنامه بسیار سریع‌تر شده است. با دوبار فشردن دکمه Home شما می‌توانید به پیام‌هایتان، دوستانتان، اعلام‌ها، ساخت پارتی و بسیاری از ویژگی‌های دیگر سریع‌تر از پیش دسترسی پیدا کنید. رابط کاربری به کلی تغییر کرده است و از پایه دوباره طراحی شده است تا تجربه‌ای هوشمندتر و سریع‌تر را در اختیارتان بگذارد.

Community – کنسول Xbox One از همیشه اجتماعی‌تر شده و بخش Community بهبود یافته است تا کارها سریع‌تر انجام بپذیرد. حال شما می‌توانید با سرعت بیشتری اتفاقات دنیای Xbox Live را مشاهده کنید. بخش جدیدی برای فعالیت‌های محبوبی که هم‌اکنون در Xbox Live انجام می‌شود اضافه شده‌است که در آن می‌توانید ببینید چه کارهایی هم‌اکنون در Xbox live بیشترین طرفدار را دارد.

بروزرسانی بخش OneGuide – به راحتی به سریال‌ها و برنامه‌های محبوب دسترسی پیدا کنید. با سرعتی بیشتر برنامه محبوب خود را تماشا کنید و همزمان بازی کنید ویا در اینترنت بچرخید.

بروزرسانی فروشگاه – فروشگاه بهبود یافته است تا بتوانید با سرعت بیشتری در آن جستجو کنید. چهار بخش مختلف برای شما وجود خواهد داشت: بازی‌ها، فیلم‌ها، سریال‌ها، موسیقی‌ها و برنامه‌ها. بخش‌هایی مانند: تازه منتشر شده‌، بیشترین بازی شده، عناوین منتخب کارکنان، به زودی، پیشنهاد شده‌ها حال راحت‌تر و البته سریع‌تر در دسترس هستند.

طبق گفته‌های سایت رسمی Xbox این ویژگی‌ها تنها بعضی از امکاناتی است که در اختیار دارندگان Xbox One قرار می‌گیرد. مایکروسافت می‌خواهد به مرور زمان تا رسیدن به تاریخ انتشار “تجربه جدید Xbox One” از دیگر ویژگی‌های این بروزرسانی رونمایی کند. یکی از ویژگی‌هایی که از وجود آن باخبر هستیم، اصافه شدن دستیار هوشمند Cortana به Xbox One می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از کینکت با او صحبت کنید. می‌توانید از او درخواست کنید تا یک پارتی با دوستانتان بسازد یا اطلاعات از بازی‌‌ که در حال انجام دادن ‌آن هستید به شما بدهد و امکاناتی دیگری که در زمان انتشار بروزرسانی خواهیم دید.

یک شنبه 22 شهریور 1394  4:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها