0

برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر

برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر
 

یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر از ۲۲ شهریور در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران برپا می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر
 

به گزارش 

خبرگزاری فارس، نمایشگاه تخصصی کتاب‌های هنر طبق روال سال‌های گذشته با توجه به استقبال علاقه‌مندان، امسال نیز توسط انتشارات ویژه نشر با همکاری فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه در حوزه موضوعات سینما، تئا‌تر، دکوراسیون، معماری، طراحی لباس، صنایع دستی، گرافیک، نقاشی، آشپزی، معماری، و سایر رشته‌های هنری است.

این کتاب‌ها آخرین آثار منتشرشده توسط ناشران بزرگ جهان و چاپ ۲۰۱۵ و قبل از آن هستند. کتاب‌های ناشرانی چون Rockport & Rotovition، Phidon، Routledge، Antique Collectors «Club، Acc در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

همچنین کتاب‌های کلکسیونی و نفیسی نیز به این دوره نمایشگاه اضافه شده که از میان آن‌ها می‌توان به:، picasso، The art book، Atlas of world interior design، Dior، chanel، Persian painting، davinchi understanding jewellery، و منطق الطیر عطار اشاره کرد.

بیش از ۳ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه وجود دارد که با تخفیف در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. فهرست کامل کتاب‌ها نیز در سایتwww. vijehnashr. com درج شده است.

گفتنی است گالری دوی فرهنگسرای نیاوران تا ۳۱ شهریور از ساعت ۱۰ صبح میزبان علاقه مندان به نمایشگاه کتاب‌های تخصصی هنر است.

انتهای پیام/و

یک شنبه 22 شهریور 1394  4:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها