0

برای صحبت کردن درباره Killzone بعدی بر روی PS4 بسیار زود است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

برای صحبت کردن درباره Killzone بعدی بر روی PS4 بسیار زود است

Guerilla Games امروز اعلام نمود که در حال حاضر سری Killzone را کنار گذاشته و تمرکز اصلی آنان بر روی ساخت بازی Open World RPG خود، Horizon: Zero Dawn برای PS4 است. با گیمفا همراه باشید. 

بسیاری از طرفداران PlayStation از اینکه استودیویی با استعداد همچون Guerilla Games، سری محدود Killzone را کنار گذاشته و فراموش کرده است خوشحالند. البته زیاد خوشحال نشوید، Killzone به طور کامل فراموش نشده است بلکه صحبت کردن درباره نسخه بعدی آن بسیار زود است.

مدیر عامل Guerilla Games، آقای Hermen Hulst، در این باره گفت:

اشتیاق من نسبت به Horizon بدین معنا نیست که من به هیچ وجه به Killzone علاقه‌مند نیستم. ما عاشق این پروژه و بازی هستیم؛ اما در حال حاضر سخن گفتن درباره نسخه بعدی و آینده این سری، بسیار زود است. ساخت Horizon به صورت با کیفیت، برای ما کار دشواریست و در نتیجه تمرکز اصلی ما بر روی این بازی می‌باشد. از من می‌پرسید در آینده چه خواهد شد؟ بعدا درباره آن حرف خواهیم زد. 

او همچنین درباره توسعه Horizon صحبت نمود:

پس از توسعه و انتشار Killzone: Shadow Fall من فکر می‌کردم که توسعه این بازی، سخت‌ترین پروژه من بوده است؛ اما با زحماتی که ما برای Horizon می‌کشیم، تمام تلاش‌هایمان برای Killzone: Shadow Fall رنگ می‌بازند. از هر جهتی که فکرش را بکنید، توسعه Horizon سخت‌تر است؛ اما ما این بازی را فوق‌العاده‌ ساختیم زیرا تمامی شرایط بر وفق مراد ما بوده و برعکس Killzone: Shadow Fall، ما از خواسته‌هایمان دور نبودیم. من می‌توانم شور و اشتیاق تیم توسعه دهنده را برای Horizon مشاهده کنم. ممکن است به نظر شما چرند باشد، ولی این موضوع به ما قدرت می‌دهد. 

لازم به ذکر است که بازی Horizon: Zero Dawn در سال ۲۰۱۶ و به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

یک شنبه 22 شهریور 1394  4:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها