0

زنان ما در تمام سطوح داخلی و جهانی خوش درخشیده اند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

زنان ما در تمام سطوح داخلی و جهانی خوش درخشیده اند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور در گفتگو با زنان خبر با اشاره به حضور زنان در جامعه با حفظ حجاب و عفاف گفت: اکثریت زنان و دختران ما در جامعه نشان داده اند که میتوان در تمام ارکان جامعه با حفظ شئونات اسلامی و رعایت حجاب و عفاف حضور داشت.

وی افزود: ما امروزه شاهد حضور گسترده و مقتدر دختران و زنان در پستهای کلیدی، دانشگاه ها، همایش ها و رزمایش ها هستیم که با دلگرمی و پشتوانه قوی فرهنگی مشغول خدمت به کشور و نظام مقدس ما هستند.

اصلانی بیان کرد: زنان ما همواره و طبق ضوابط ایرانی-اسلامی از بعد از انقلاب، چه در زمان دفاع مقدس و چه امروزه که جامعه نیازمند نیروهای خلاق و نخبه و عفیف است موثر و تاثیرگزار بوده و خواهند بود.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور ادامه داد: دشمن حجاب زنان ما را به تمسخر میگیرد و دائم در پی القاء این موضوع است که زن محجبه و عفیف نمی تواند در بطن جامعه کاری از پیش ببرد و به این وسیله به دنبال دلسردی و سرخورده کردن دختران جوان ما است.

وی با بیان این که حجاب یکی از تجلی های حیا و عفت است افزود: کسی که حیا و عفت داشته باشد حجاب نیز خواهد داشت و اکنون زنان ما به جهانیان ثابت کرده اند زن مسلمان می تواند خود را از مصونیت ها حفظ کند و در اجتماع نیز حضور داشته باشد.

اصلانی در پایان گفت: زن ایرانی کسی است که می تواند رزم آور و بسیجی باشد و در رزمایش ها و مسائل دفاعی شرکت کند، و در کنار این ها کسی است که قله های علمی را با موفقیت طی می کند، با حفظ حجاب در صحنه های ورزشی بسیار می درخشد و مایه دلگرمی دختران در سراسر جهان می شود، کما این که امروزه شاهدیم اکثر دختران بسیجی ما همانطور که در این مقطع اقتدار خود را به رخ جهان کشیده اند، در عرصه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح جهان نیز درخشیده اند.

انتهای پیام/غ

چهارشنبه 18 شهریور 1394  9:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها