0

ماهاتير محمد : ضدصهيونيسم بودن افتخاري بزرگ است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ماهاتير محمد : ضدصهيونيسم بودن افتخاري بزرگ است

شنبه 4 دي 1389 ۰۹ : ۴۰ ساعت
منبع : ایرنا
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
ماهاتير محمد : ضدصهيونيسم بودن افتخاري بزرگ است
كوالالامپور - ماهاتير محمد نخست وزير پيشين مالزي در واكنش به اينكه از سوي يك موسسه اسرائيلي به عنوان فردي ضدصهيونيستي معرفي شده است، گفت: با شرايطي كه امروز در جهان حاكم است و جناياتي كه از سوي صهيونيست ها مي شود، مي توان گفت كه ضدصهيونيسم بودن يك افتخار بزرگ است.

به گزارش ايرنا از مالزي، ماهاتير محمد در مقاله اي كه در پايگاه اطلاع رساني خود منتشر كرده بود، نوشت : من اسرائيل را براي شكستن قوانين بين -المللي، محاصره غيرقانوني غزه، حمله و تصرف كشتي هاي كمك رسان و ادامه محروم كردن مردم غزه از تجهيزات پزشكي و كمك هاي انساندوستانه محكوم مي كنم.
وي در ادامه مقاله خود مي نويسد: اسرائيل با كمك و حمايت آمريكا اورانيوم رقيق شده در بمب هاي خود عليه مردم غزه استفاده كردند كه باعث گسترش انواع بيماري ها ميان مردم غزه به ويژه كودكان و نوزادان شده است.
نخست وزير پيشين مالزي با محكوم كردن اين جنايات عليه بشريت از سوي اسرائيل و آمريكا، گفت: اسرائيلي ها ادعا مي كنند كه 60 سال پيش نازي ها در آلمان در برابر يهوديان مرتكب جنايت شده اند و ظاهرا بنابر اين ادعاي خود از 60 سال پيش خود را محق به تحميل درد و رنج به فلسطيني ها كه زمين آنها تا به حال به سرقت رفته است، مي دانند.
ماهاتير محمد در ادامه با تاكيد بر اينكه همه بايد اين جنايات را محكوم كنند، گفت: براي آنها مهم نيست كه چقدر بي رحمانه يا غير عادلانه عمل كرده اند اما هيچ كس نمي تواند آنها را نقد كند.
وي خاطرنشان كرد: آنچه ما محكوم مي كنيم استكبار، عدم احترام به زندگي و حقوق ديگران، تشنج آشكار، تصرف زمين هاي ديگران، حبس خودسرانه مردم، گسترش اطلاعات غلط توسط رسانه هاي آنها است.
نخست وزير اسبق مالزي تاكيد كرد: هر كس مرتكب اينگونه اعمال شده باشد، بايد محكوم شود و واضح است كه اسرائيلي ها مرتكب چنين جناياتي شده اند و باعث گسترش بي عدالتي و ظلم در جهان هستند.
وي دفاع مردم فلسطين در مقابل ظلم اسرائيل به آنها را مشروع و قانوني دانست و گفت: براي اين دفاع ملت فلسطين را تروريست مي خوانند، در حالي كه اسرائيل با هواپيماهاي جنگي به آنها حمله كرده و زن و مرد و كودك و نوزاد را مي كشد ، اما تروريست محسوب نمي شود، اگر اينگونه است ملت فلسطين حق دارند جنايات اسرائيل عليه خود را با آنان تسويه كنند و دفاع آنان كاملا مشروع است.
ماهاتير محمد خاطرنشان كرد: مردم فلسطين شب و روز در انتظار بمب ها و موشك هايي هستند كه توسط آمريكا به طور رايگان به صهيونيست ها داده شده و بر اين اساس هميشه بايد آماده دفاع از خود باشند، گر چه آنها تسليحات نظامي در اختيار ندارند و مي توانند از راه هاي ديگر دفاع كنند و نمي توان آنها را تروريست ناميد.
وي تاكيد كرد: اسرائيلي ها مدعي هستند كه زماني سرزمين فلسطين در اختيار آنها بوده است ،پس حق دارند كه خانه هاي فلسطينيان را غصب كنند، اگر اينگونه است به لحاظ تاريخي مردم اصلي امريكا سرخپوستان هستند و همچنين گروه هاي ديگري در استراليا و نيوزيلند زندگي مي كردند. اگر تمام زمين بايد به افراد براي بار اول بازگردد، پس بازگشت ايالات متحده، استراليا و نيوزيلند به بومي هاي آن نيز يك ضرورت است.
نخست وزير پيشين مالزي تاكيد كرد: فرياد در مقابل بي عدالتي در برابر ظلم و خشونت و اعمال غيرقانوني و غيرانساني يك اصل است و كساني كه به مقاله با اين بي عدالتي بر مي خيزند بايد به خود افتخار كنند.

 
 
شنبه 4 دی 1389  6:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها