0

مدیرعامل بانک رفاه کارگران هنوز تایید نشده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مدیرعامل بانک رفاه کارگران هنوز تایید نشده است

 

شنبه 4 دي 1389 ۱۱ : ۳۲ ساعت
منبع : خبرآنلاين
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
با گذشت سه ماه؛
مدیرعامل بانک رفاه کارگران با گذشت نزدیک به سه ماه هنوز جزو فهرست مدیران تایید شده بانک مرکزی قرار نگرفته است.

به گزارش خبرآنلاين/سه ماه پیش یعنی در تاریخ دهم مهر ماه سال جاری سید ضیاء الدین ایمانی طی مراسمی به عنوان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک رفاه کارگران تعیین شد با این حال هنوز نام وی در فهرست مدیران تایید شده بانک مرکزی قرار نگرفته است.


ایمانی در حالی هنوز به فهرست تایید شده های بانک مرکزی نپیوسته است که حدود چهار ماه پیش حساسیت های ویژه ای نسبت به این فهرست و نبود نام برخی از مدیران سرشناس در آن شکل گرفت و حتی اقدام اخیر بانک مرکزی در تهیه چنین فهرستی منجر به  اعتراض برخی از مدیران عامل بانکی و در برخی مقاطع وزارت اقتصاد شد. با این حال گویا به مرور زمان و با پیوستن اغلب مدیران عامل شبکه بانکی به این لیست از حساسیت های موجود کاسته شده به طوری که نبود نام ایمانی در فهرست تایید شده ها از کم ترین درجه اهمیت برخوردار است.


مدیرعامل فعلی بانک رفاه کارگران پیش از این مدیریت بانک رفاه استان های همدان، مازندران، خراسان رضوی، فارس و اداره امور شعب شمال تهران را در کارنامه کاری خود دارد.


پیش از او، پیمان نوری مدیر عامل بانک رفاه کارگران بود که هم اکنون در جایگاه رییس هیات عامل سازمان خصوصی سازی فعالیت می کند.

 
 
شنبه 4 دی 1389  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها