0

آیت الله صادقی تهرانی بستری شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

آیت الله صادقی تهرانی بستری شد

 

شنبه 4 دي 1389 ۱۲ : ۲۷ ساعت
منبع : شیعه آنلاین
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
آیت الله "محمد صادقی اصفهانی" معروف به "محمد صادقی تهرانی" در سال 1305 هجری شمسی متولد شد. وی فقیه و مترجم و مفسر قرآن کریم است.


 

او دارای حدود 50 عنوان (در حدود 120 جلد) کتاب فقهی، دینی و قرآنی از جمله تفسیر 30 جلدی «الفرقان في تفسیر قرآن بالقرآن و السنة» است / آیت الله صادقی تهرانی که مدتی پیش سکته مغزی کرد، در حال حاضر در بیمارستان بهمن، در منطقه شهرک غرب تهران بستری شده و هوشیاری خود را از دست داده است.
به گزارش شیعه آنلاین، او دارای حدود 50 عنوان (در حدود 120 جلد) کتاب فقهی، دینی و قرآنی از جمله تفسیر 30 جلدی «الفرقان في تفسیر قرآن بالقرآن و السنة» است.

آیت الله صادقی تهرانی که مدتی پیش سکته مغزی کرد، در حال حاضر در بیمارستان بهمن، در منطقه شهرک غرب تهران بستری شده و هوشیاری خود را از دست داده است.

وی در وبلاگ شخصی اش چنین معرفی شده است: آیت الله صادقی تهرانی، از معدود فقیهانی است که کتاب خدا را در همه ابعاد
محور اصلی کار خود قرار داده و روایات را نیز در صورت تطابق یا عدم مغایرت با کلام خدا پذیرفته نه صرفا بر مبنای علم رجال و حدیث و... ایشان بیان کننده فقه گویا در برابر فقه سنتی و فقه پویا می باشند.

این فقه قرآن محور، همان روش معصومان محمدی علیهم السلام می باشد که برمبنای روایات فوق حد تواتر، بر همه مسلمین نیز عمل به آن واجب است. وی از حضرت آیت الله خویی حکم اجتهاد دارد و علامه مجاهد خطاب شده است.

از خداوند متعال شفای عاجل را برای ایشان مطلبیم.


 
 نظرات کاربران
 
 
شنبه 4 دی 1389  3:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها