0

عباس ترابيان: هنوز شكل محل بازي ايران و آنگولا برطرف نشده است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

عباس ترابيان: هنوز شكل محل بازي ايران و آنگولا برطرف نشده است


عباس ترابيان: هنوز شكل محل بازي ايران و آنگولا برطرف نشده است
 

سرپرست کميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال گفت: هنوز AFC موافقت رسمي‌اش را براي برگزاري ديدار ايران و آنگولا در يکي از ورزشگاه‌هاي ميزبان جام ملت‌ها اعلام نکرده است.


 عباس ترابيان در پاسخ به اين سوال که آيا مشکل محل برگزاري ديدار دوستانه ايران و آنگولا برطرف شده است گفت: تمامي ورزشگاه‌هاي ميزبان جام ملت‌هاي آسيا در اختيار کنفدراسيون فوتبال آسياست. البته ما اعلام کرده‌ايم اگر ورزشگاه کوچکي هم در اختيارمان گذاشته شود مشکلي نداريم اما هنوز موافقت رسمي AFC اعلام نشده است، هر چند که احتمالا اين مشکل حل خواهد شد.

وي درباره وضعيت تيم ملي در قطر هم گفت: در تماسي که با اعضاي کادر فني تيم ملي داشته‌ايم، تيم به طور کامل در دوحه مستقر شده و خوشبختانه همه اعضاي تيم از شرايطي که تيم ملي در آنجا دارد به طور کل راضي هستند.

رييس کميته فوتسال فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال که مالک باشگاه فولاد ماهان اعلام کرده که قصد دارد تيم‌اش را از ليگ برتر فوتسال ايران به ليگ امارات ببرد، آيا بر اساس قانون اين کار شدني است؟ گفت: من راجع به صحبت‌هاي ريخته گران حرفي نمي‌زنم.

ترابيان در پاسخ به اين سوال که آنها اعلام کرده‌اند از اسپانسري بازي دوستانه ايران و بلژيک انصراف داده‌اند هم گفت: عيبي ندارد. ما در حال مطالعه هستيم و قطعا اين بازي برگزار مي‌شود البته هنوز براي مکان اين بازي تصميم نگرفته‌ايم و حتي اين احتمال وجود دارد که اين بازي در اصفهان برگزار شود.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 4 دی 1389  3:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها