0

لازمه بقای نظام اسلامی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

لازمه بقای نظام اسلامی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

لازمه بقای نظام اسلامی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است


حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی در جمع ایثارگران گنابادی گفت: برای بقای نظام اسلامی نیازمند زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت هستیم.
لازمه بقای نظام اسلامی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، همزمان با ایام مبارک دهه کرامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی محلاتی در سفر استانی خود به خراسان رضوی با حضور در گلزار شهدای شهرستان گناباد با حماسه‌سازان این شهرستان تجدید پیمان کرد.

نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر امروز پس از استقبال گرم خانواده‌های شهدای گناباد دقایقی را در جمع ایثارگران این شهرستان به سخنرانی پرداخت.

وی در جمع خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان تصریح کرد: توفیق بزرگی است که همزمان با دهه مبارک کرامت به خراسان رضوی آمده‌ایم و امروز در جمع شما ایثارگران گنابادی هستیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی خاطرنشان کرد: مردم شهیدپرور و انقلابی گناباد مردمی متدین و آرام هستند که در هشت سال دفاع مقدس با ایثار و ازخودگذشتگی خود حماسه‌ای چون دفاع مقدس را رقم زدند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با اشاره به اهمیت توجه به نقش شهدای ایران اسلامی در سربلندی ملت ایران گفت: ما مدیون شهدا هستیم و باید بکوشیم چنانکه مقام معظم رهبری تأکید کردند مزار این شهیدان را امام زادگان عشق کنیم.

وی افزود: اگر آرامش و آسایش در کشور داریم آن‌هم در شرایطی که در اطراف مرزهای ما جنگ و درگیری است همه به برکت خون شهدا و جانبازان و ایثارگران است.

نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: در گناباد دو هزار نفر جامعه ایثارگری داریم و همگی آن‌ها با توجه به بررسی‌ها نزدیک به 400 شهید تقدیم به انقلاب کرده است و همه آن‌ها گوش‌به‌فرمان امام به جبهه‌ها رفتند و امروز هم گوش‌به‌فرمان رهبری هستند.

وی تأکید کرد: اگر بخواهیم زنده بمانیم نیازمند زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت هستیم.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی با نثار شاخه گل بر مزار شهدای این شهرستان نسبت به مقام این شهیدان والامقام ادای احترام کرد.

 

یک شنبه 1 شهریور 1394  3:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها