0

دغدغه‌های بنیاد شهید در برنامه ششم توسعه؛ اشتغال، درمان، سالمندی و اولویت دادن به ایثارگران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دغدغه‌های بنیاد شهید در برنامه ششم توسعه؛ اشتغال، درمان، سالمندی و اولویت دادن به ایثارگران

دغدغه‌های بنیاد شهید در برنامه ششم توسعه؛ اشتغال، درمان، سالمندی و اولویت دادن به ایثارگران


قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران رفع مشکل اشتغال، درمان، سالمندی و اولویت دادن به ایثارگران در تسهیلات و مدیریت‌های کشور را از دغدغه‌های نهاد بنیاد در طول 5 سال آینده عنوان کرد.
دغدغه‌های بنیاد شهید در برنامه ششم توسعه؛ اشتغال، درمان، سالمندی و اولویت دادن به ایثارگران

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، سردار محسن انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز 31 مرداد ماه 94 در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان خدمت در بنیاد را خدمت ایثارگرانه و عبادت عنوان و اظهار کرد: بنیاد همچون بسیاری از نهادهای دیگر، علی‌رغم کمبود نیروی انسانی و منابع دیگر، ایثارگرانه در حال خدمت و تلاش مضاعف است. نهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران، وظیفه چند وزراتخانه را به دوش می‌کشد.

وی با بیان اینکه پرسنل و مدیران بنیاد در این شرایط سعی دارند بهترین خدمت را به بهترین مردمان کشور که ایثارگران هستند، ارائه کنند، افزود: ورود مدیران و پرسنل بنیاد به مناقشات جناحی و فعالیت‌های انتخاباتی، ممنوع است و همه تلاش ‌ها باید برای خدمت رسانی به ایثارگران باشد.

وی با اشاره به این موضوع که در آستانه تدوین برنامه ششم هستیم، گفت: خوشبختانه کارگروه ایثارگران به بنیاد شهید و امور ایثارگران محول و مسوولیت آن نیز به بنیاد واگذار شده است. با توجه به شناخت وضعیت موجود و کاری که در برنامه پنجم انجام شد، سعی ما برای این است که بعضی از احکام برنامه پنجم را دائمی کنیم.

وی به رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در 5 سال آینده اشاره و اعلام کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نخستین و مهم ترین دغدغه بنیاد در طول برنامه ششم توسعه است.

انصاری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهار کرد: نباید اجازه داد تاریخ با عظمت ایران در هشت سال دفاع مقدس به دست فراموشی سپرده شود. به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) حماسه‌های دفاع مقدس و جنگ تحمیلی باید تا 50 سال دیگر برای مردم گفته شود.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران رفع مشکل اشتغال، درمان، سالمندی و اولویت دادن به  ایثارگران در تسهیلات و مدیریت‌های کشور را از دیگر دغدغه‌های نهاد بنیاد در طول 5 سال آینده عنوان کرد و گفت: نهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران یک جامعه بزرگ و مرتبط با سازمان‌های مردم نهاد متعدد است، لذا باید بر ارتباط مداوم و درون سازمانی و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به طور جدی تاکید شود.

وی با تاکید بر حفظ وحدت در جامعه و جلوگیری از تفرقه افکنی، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب هم در سخنان اخیر خود، توصیه به وحدت و دوری از اختلاف و تفرقه افکنی را از راه‌های جلوگیری از نفوذ دشمن اعلام کرده‌اند. شرایط فعلی کشور، شرایط حساسی است و حفظ وحدت، تبعیت از اوامر مقام معظم رهبری که شجاعانه در مقابل نظام سلطه ایستاده اند، همدلی و همزبانی، حمایت از دولت محترم و اجرای اقتصاد مقاومتی 5 شرط مهم برای عبور از این شرایط حساس کنونی است.

وی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های هفده ماهه نافیان، برادر آزاده و جانباز، عبدالله کریمی حارث آبادی برادر شهید را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان معرفی کرد.

انتهای پیام/

 

شنبه 31 مرداد 1394  5:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها