0

سیاسی اسپانسر استقلال نیست

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

سیاسی اسپانسر استقلال نیست

 

اخبار,اخبار ورزشی,بهرام افشارزاده

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:ما خودمان اسپانسر داریم و سیاسی نیز هیچ صحبتی درباره استقلال با ما نداشت.

بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در خصوص دیدارش با حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل سابق پرسپولیس در وزارت ورزش اظهار داشت: آقای سیاسی با وزیر ورزش کار داشتند. به همین دلیل پیش من آمدند و از شانس بد ایشان چند تا از دوستان از جمله دوتن از اعضای هیات مدیره استقلال در اتاق من حضور داشتند. هیچ صحبت خاصی هم بین ما صورت نگرفت و اصلا درباره استقلال نبود.

وی درباره اینکه آیا قرار است سیاسی اسپانسر استقلال شود، افزود: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. ایشان دوستی ای از گذشته با آقای سبکدست دارد اما با دیگر مسئولان استقلال در ارتباط نیست. ما خودمان اسپانسر داریم و سیاسی نیز هیچ صحبتی درباره استقلال با ما نداشت.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه حسن روشن اعلام کرده مدیرعامل استقلال فکر کرده من با سی موندی، سرمربی فرانسوی که قرار بود به استقلال بیاید، به خاطر مسائل مالی لابی داشته ام، بیان داشت: خدا شاهد است من هیچ وقت در مورد روشن چنین فکری نکردم. ما به سلامت حسن روشن ایمان داریم.

 

او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال بوده است و اصلا این وصله ها به او نمی چسبد. آن دوران گذشته و بهتر است دیگر درباره این مسائل صحبت نکنیم.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آذری مدیرعامل ذوب آهن قصد دارد از استقلالی ها بابت بازی کردن پروپیچ به فیفا شکایت کند، خاطرنشان کرد: بنده روز گذشته و به صورت تلفنی با آقای آذری صحبت کردم و سوءتفاهماتی که در این مورد بود برطرف شد. دیگر قرار نیست در این خصوص صحبتی از سوی استقلال و ذوب آهن انجام شود.

افشارزاده در پایان گفت: امروز جلسه هیات مدیره را برگزار می کنیم. قرار است در این جلسه در مورد مسائل جاری باشگاه و مطالبات بازیکنان تصمیم گیری شود.

اخبار ورزشی - جام نیوز 

دوشنبه 26 مرداد 1394  6:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها