0

اطلاعات جدیدی از بازی Attack on Titan منتشر شد| PS4 پلتفرم اصلی بازی خواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اطلاعات جدیدی از بازی Attack on Titan منتشر شد| PS4 پلتفرم اصلی بازی خواهد بود

همانطور که می دانید چندی پیش شرکت Koei Tecmo اعلام کرد که قصد دارد یک بازی بر اساس مانگا و انیمه ی پر طرفدار Attack on Titan بسازد. وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده ی استودیو Omega Force خواهد بود که در گذشته بر روی سری معروف Dynasty Warriors نیز کار کرده است. به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده است. برای مشاهده ی اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به تازگی آقای Hisashi Koinuma، مدیر عامل شرکت Koei Tecmo، در مصاحبه ای با Dengeki Online اطلاعات جدیدی را از بازی اعلام کرده است. شما می توانید این اطلاعات را از پایین مشاهده کنید.

۱- پروژه‌ی ساخت بازی از اوخر سال ۲۰۱۳ و ماه ژانویه و فوریه ۲۰۱۴ آغاز شد.

۲- Attack on Titan یک بازی اکشن می‌باشد که در آن می‌توانید با دوستان خود متحد شوید و در کنار هم بجنگید و همچنین جان خود را فدای آن ها کنید. این یک تجربه متفاوت برای طرفداران خواهد بود.

۳- بسیاری از ایده های بازی بر اساس ایده های آقای Hajime Isayama، نویسنده ی اصلی بازی، می باشد.

۴- همچنین داستان بازی هم بر اساس داستان اصلی نوشته شده توسط آقای Hajime Isayama خواهد بود.

۵- به عنوان یک بازی اکشن، شرکت Koei Tecmo قصد دارد عنوانی بسازد که بازیکن بتواند در دنیای Attack on Titan به دلخواه قدم بگذارد. داستان بازی فقط بر اساس شکست دادن دشمنان نخواهد بود. هدف اصلی بازی درک داستان آن می باشد.

۶- بازی از ابندای داستان اصلی Attack on Titan آغاز خواهد شد.

۷- بر اساس برنامه ریزی های اولیه قرار بود آقای Hisashi Koinuma بر روی این عنوان کار کند اما پس از انتخاب ایشان به عنوان مدیر عامل Koei Tecmo، این کار بسیار سخت بود. به همین علت تصمیم گرفته شد که فقط بر روی بازی نظارتی داشته باشند.

۸- PS4 پلتفرم اصلی بازی خواهد بود. قبلاً Koei Tecmo پلتفرم اصلی خود را PS3 قرار داده بود. اما نسخه PS4 بازی در اولویت قرار دارد.

۹- قسمت های اکشن بازی بیش از سه بار مورد آزمایش و خطا قرار گرفته است. داستان، ماموریت های جانبی و سیستم گیم پلی بازی به خوبی طراحی شده است. Koei Tecmo قصد دارد بازی Attack on Titan در زمستان امسال در ژاپن عرضه کند.

۱۰- The 3D Manuever Gear یکی از مهم ترین ویژگی های بازی می باشد.

۱۱- قابل بازی بودن در نقش Eren Yaeger هنوز یک راز است.

 

The Attack on Titanدر سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول های PlayStation 4، PlayStation 3 و PlayStation Vita در آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد.

جمعه 23 مرداد 1394  7:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها