0

نقدي‌زاده:استعفا كرديم چون فتح‌الله‌زاده مي‌خواست او را تشويق كنيم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

نقدي‌زاده:استعفا كرديم چون فتح‌الله‌زاده مي‌خواست او را تشويق كنيم

نقدي‌زاده:استعفا كرديم چون فتح‌الله‌زاده مي‌خواست او را تشويق كنيم
 

دبير سابق کانون هواداران باشگاه استقلال گفت: از سمت خود استعفا کردم چون سرپرست باشگاه توقع داشت او را تشويق کنيم.


عباس نقدي زاده درباره دلايل استعفاي وي و رئيس کانون هواداران باشگاه استقلال اظهار داشت: امکان ادامه همکاري بين ما و فتح الله زاده وجود نداشت. اين فصل استقلال بازي هاي خوبي انجام نداد، داوري ها در بعضي مسابقات خوب نبود اما هميشه بهترين سکوها را داشتيم اما مثل اينکه اين موارد از نظر مديريت باشگاه مهم نبود و دوست دارد همه چيز آن طور که خودش مي خواهد پيش رود.
وي افزود: در همه جاي دنيا وقتي مي خواهند به تيمي روحيه دهند ليدرها در تمرين از مربي و بازيکنان حمايت مي کنند ما هم قبل از بازي با ذوب‌آهن براي اينکه به مربيان و بازيکنان تيم نشان دهيم که حمايتشان مي کنيم دسته جمعي در تمرين حاضر شديم اما فتح الله زاده به جاي اينکه از اين حرکت ما استقبال کند معتقد است که چرا با وي براي اين حمايت هماهنگ نشده است. او توقع دارد که ما روي سکوها او را تشويق کنيم و به همين دليل هم ديگر نمي توانيم با وي کار کنيم.
دبير سابق کانون هواداران استقلال خاطر نشان کرد: مسئولان بايد براي انتخاب مديران دقت بيشتري داشته باشند. فوتبال آدم هاي بزرگ مي خواهد. فتح الله زاده تا وقتي مدير نيست رابطه خوب خود را با ليدرها دارد اما وقتي مدير مي شود حرف هايش يادش مي رود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 4 دی 1389  9:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها