0

قتل هولناک همسر با شلیک‌های متوالی گلوله/ قاتل:همسرم در عوض طلاق گرفتن از من باید می‌مرد

 
hamed21177
hamed21177
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : خرداد 1393 
تعداد پست ها : 1302
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

قتل هولناک همسر با شلیک‌های متوالی گلوله/ قاتل:همسرم در عوض طلاق گرفتن از من باید می‌مرد

یک مرد اهل " نیوجرسی امریکا " پس از در خواست طلاق همسرش مبادرت به قتل وی کرد .

قتل هولناک همسر با شلیک‌های متوالی گلوله/ قاتل:همسرم در عوض طلاق گرفتن از من باید می‌مردبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، آقای " مارک هاریسون " اهل " بایون " به اتهام مبادرت به قتل همسر خود به وسیله شلیک ،گلوله توسط پلیس بازداشت شد .

براساس گزارش پلیس، قربانی که همسر آقای " مارک " و مادر 3 فرزند او بود در روز پنج شنبه پس از تماس با پلیس و گزارش جنایت آقای " مارک " ،پلیس خود را به محل جنایت که خانه ی آنها واقع در " جرسی سیتی " بود رساند و خانم " هارسیون " را که از اصابت 8 گلوله رنج می برد و غرق در خون بود یافت و او را به بیمارستان منتقل کردند .

قربانی که در حال حاضر در شرایط بدی در بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می کند در گزارش خود به پلیس گفت: همسرش پس از فهمیدن دادخواست طلاق قصد کشتن او را داشت .

این مرد که توسط پلیس بازداشت شد،در تحقیقات به عمل امده مشخص شد که او قبلا سابقه خشونت و اذیت و ازار با اعضای خانواده اش داشته  به طوری که همرش تنها راه باقی مانده که طلاق بود را انتخاب کرد.

این همسر و پدر بی رحم  به اتهام خشونت خانگی و نگهداری از سلاح و همچنین مبادرت به قتل به 500/000 دلار جریمه نقدی محکوم شد و تا روز دادگاه در بازداشت به سر می برد .

پلیس در ادامه افزود: 3 فرزند این زوج هنگام وقوع جنایت در خانه حضور نداشتند و آقای " هاریسون " در گزارش خود به پلیس گفت : او در عوض طلاق گرفتن از من باید می مرد.

انتهای پیام/

پنج شنبه 22 مرداد 1394  11:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها