0

زورگیری خودروهای مدل بالا با تهدید شوکر/ مردم متهم سابقه‌دار را در آخرین زورگیری به دام انداختند

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

زورگیری خودروهای مدل بالا با تهدید شوکر/ مردم متهم سابقه‌دار را در آخرین زورگیری به دام انداختند

خلافکار سابقه داری که تحت پوشش خرید خودرو و به بهانه اینکه می خواهد خودرو را امتحان کند پشت فرمان نشسته و با تهدید شوکر اقدام به زورگیری و سرقت خودرو می نمود،در آخرین زورگیری توسط مردم دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت 19:00 شانزدهم مردادماه بر اساس اعلام مرکز پیام فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر دستگیری 1 نفر سارق خودرو در موقعیت خیابان خزانه بخارایی مامورین یگان کلانتری 117جوادیه به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران فردی به هویت "مراد" به واحد مراجعه و اظهار داشت: مالک خودرو پژو 405 نقره ای میباشم و فردی به هویت "قادر" قصد خرید ماشین بنده را داشت و از من خواست که رانندگی با ماشین را امتحان کند و پس از نشستن پشت فرمان و رانندگی با آن، از جیب خود یک دستگاه شوکر بیرون آورد و با آن به من حمله ور شد و به همراه لگد زدن به من قصد داشت من را از خودرو به بیرون بیاندازد که در همین حین به یک عابر پیاده برخورد نمود.

شاکی ادامه داد:وی به شدت مصدوم گردید و سپس به یکدستگاه پیکان وانت پارک شده در محل برخورد نمود که خود متهم از ناحیه سر و دست راست مصدوم گردید و سپس از خودرو پیاده و متواری شد و شوکر را به داخل یک سطل زباله پرتاب نمود و کمی جلوتر توسط اهالی متوقف و دستگیر شد و مصدوم عابر پیاده نیز به بیمارستان هفت تیر منتقل شد.

در ادامه شوکر از داخل سطل زباله کشف و ضمیمه پرونده گردید و خودرو پژو شاکی به پارکینگ منتقل و شاکی و متهم به همراه شاهدین حاضر در محل جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری منتقل شدند.

در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شده وی سابقه دار بوده  و تحت پوشش خرید خودرو پس از اینکه رضایت مالک را جلب می کرده به بهانه اینکه می خواهد خودرو را امتحان کند پشت فرمان نشسته و با تهدید شوکر اقدام به زورگیری و سرقت خودرو می نموده است که متهم در بازجویی های یلیسی به چندین فقره سرقت و زورگیری خودرو های مدل بالا معترف شد.

سرگرد قربانعلی رزم آرا رییس کلانتری 117جوادیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:پرونده متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمش و همچنین شناسایی دیگر شکات در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

اخبار حوادث - باشگاه  خبر  نگاران 

چهارشنبه 21 مرداد 1394  7:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها