0

20هزار مسکن مهر به خاطر نبود آب و برق واگذار نمی‌شود

 
masomezare4
masomezare4
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 3091
محل سکونت : یزد

20هزار مسکن مهر به خاطر نبود آب و برق واگذار نمی‌شود

 

MaskanMehr

مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه ۲۰ هزار مسکن مهر برای افتتاح منتظر تامین آب، برق و گاز هستند، گفت: قیمت های مسکن مهر در این شهر نهایی شده و دیگر افزایش نخواهد یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، باران هاشم زهی در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سؤال که چه تعداد واحد مسکن مهر به‌ خاطر نبود آب، برق و گاز تحویل متقاضیان نمی‌شود، گفت: در مجموع تأمین خدمات زیربنایی مثل آب، برق و گاز از وظایف وزارت نیرو و وزارت نفت است و در پرند که ۹۵ هزار و ۴۰۰ واحد در دست سازندگان مسکن مهر در قالب تفاهم‌نامه سه جانبه است ۱۶ هزار واحد مسکونی توسط شرکت‌های تعاونی در حال ساخت است.

وی افزود: تأسیسات زیربنایی در ۹۵ هزار و ۴۰۰ واحد به ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و روند پیشرفت کار خیلی کند است، بنابراین درحال حاضر ۲۰ هزار واحد مسکونی مهر در پرند به مرحله‌ای از ساخت رسیده‌اند که اگر آب، برق و گاز آنها نصب شود، به بهره‌برداری می‌رسند.

وی تاکید کرد: لازم است که دستگاه‌های خدمات‌رسان ورود کنند تا این واحدها تعیین تکلیف شوند.

*روند تأمین خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر کند است

هاشم زهی ادامه داد: ما نیز براساس مصوبه هیأت وزیران برای بحث‌های آب و فاضلاب با همکاران وزارت نیرو جلسه گذاشته و از طریق منابع داخلی انواع دارایی‌های اراضی را شناسایی و کمک کرده‌ایم تا موضوع تأسیسات زیربنایی و نصب انشعاب برای واحدهای مسکونی انجام شود، منتهی روند تأمین خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر کند است.

* قرارداد ۳۳ هزار مسکن مهر برای دریافت ۵ میلیون تومان افزایش وام مسکن مهر

مدیر عامل شهر جدید پرند در پاسخ به این سئوال که چه تعداد از واحدهای مسکن مهر پرند مشمول افزایش ۵ میلیون تومانی سقف تسهیلات مسکن مهر شده‌اند، گفت: در مجموع ۵۶ هزار واحد مسکونی را برای دریافت تسهیلات مسکن مهر به بانک مسکن معرفی کردیم که تا امروز حدود ۳۳ هزار واحد مسکونی را بانک مسکن با سازنده‌ها قرارداد امضا و مبادله کرده است و در حال پرداخت تسهیلات است.

*هیچ تعدیل قیمتی اعمال نکرده ایم

وی افزود: در مجموع در پرند قیمت‌ مسکن مهر نهایی شده را مشخص کردیم و در سایت عمران پرند آنها را اعلام کرده‌ایم و ما تنها در قالب مفاد تفاهم‌نامه ساخت و دستورالعمل‌ها و بخشنامه هایی که وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرده، قیمت‌ها را نهایی کرده‌ایم و هیچ‌گونه تعدیل قیمت را اعمال نکرده‌ایم.

هاشم زهی ادامه داد: تحویل واحدهای مسکن مهر به واریز آورده متقاضیان بستگی دارد، پس باید مردم همکاری کنند و باز هم تأکید می‌کنم که هیچ تغییری در قیمت‌ها پیش نخواهد آمد و اگر مردم همکاری کنند، تا پایان امسال با توجه به توان سازندگان واحدهای مسکن مهر تعیین تکلیف می‌شوند.

 

چهارشنبه 21 مرداد 1394  11:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها