0

مردم با پای دل به میزبانی شهدای غواص آمدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مردم با پای دل به میزبانی شهدای غواص آمدند

مردم با پای دل به میزبانی شهدای غواص آمدند
 

مردم با پای دل به میزبانی شهدای غواص آمده و از آنها مدد می‌خواهند و شفاعت می‌طلبند و افرادی هم فقط اشک می‌ریزند.

خبرگزاری فارس: مردم با پای دل به میزبانی شهدای غواص آمدند
 

به گزارش 

خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع)، کاروان شهدای غواص مازندران، به مرکز استان رسید و در آغوش شهروندان ساری جای گرفت.

از آغازین ساعات صبح امروز مردم شهرستان ساری اعم از زن و مرد و پیر و جوان برای همراهی شهدای غواص، در میدان شهدای مرکز استان جمع شدند تا در وداع پایانی با شهدای دست‌بسته، تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب داشته باشند.

مراسم تشییع پیکر 30 شهید غواص مازندران، از میدان شهدا در شهرستان ساری شروع شده و کاروان شهدا در مسیر خیابان 18 دی، میدان ساعت، خیابان جمهوری، خیابان فردوسی، بلوار آزادی به سمت میدان امام خمینی (ره) ادامه دارد.

ایستگاه‌های مختلف صلواتی در مسیرهای تشییع پیکر شهدای غواص دایر است و مردم شهرستان ساری به عنوان آخرین میزبان شهدای غواص، غرق در ماتم و عزا هستند.

مردم با پای دل به میزبانی شهدای غواص آمده و از آنها مدد می‌خواهند تا مگر گره‌ای از مشکلات آنها را بگشایند، عده‌ای شفاعت می‌طلبند و افرادی هم فقط اشک می‌ریزند.

غواص‌های شهید به آغوش مادران و پدران شهر آمده‌اند و مردم چه زیبا، قدردان ایثارگری‌های شهدا هستند و این قدردانی را با حضور در تشییع پیکر، نشان داده‌اند.

انتهای پیام/86007/ک20

سه شنبه 20 مرداد 1394  11:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها