0

مشکل کنترل سلاح در آمریکا جدی است/ مساله پول در میان است

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

مشکل کنترل سلاح در آمریکا جدی است/ مساله پول در میان است

ایمی شومر بازیگر آمریکایی اعلام کرد حل نشدن مساله کنترل سلاح در آمریکا و به دنبال آن بروز خشونت، خیلی ناامیدکننده است.

مشکل کنترل سلاح در آمریکا جدی است/ مساله پول در میان است

به نقل از هالیوود ریپورتر، ایمی شومر کمدین، فیلم جدیدش یعنی «مخرب» را در فستیوال فیلم لوکارنو ارایه کرد. این فیلم شنبه شب در پیازا گرانده برای جمعیت هشت هزار نفری این شهر سوییسی به نمایش درآمد.

این کمدین با رسانه‌های اروپایی درباره مسایل مختلفی صحبت کرد. در این نشست همچنین از شومر خواسته شد تا با توجه به تیراندازی مرگبار اواخر ماه جولای در سالن سینمای شهر لافایت هنگام نمایش فیلم «مخرب»، نظرش را درباره مشکلات آمریکا با مساله کنترل سلاح بیان کند.

شومر در لوکارنو گفت: می‌دانید این مساله زمینه‌ای نیست که من در آن تخصص داشته باشم ولی با این حال واقعا مرا عصبانی می‌کند. از این نظر که در کنگره ما چه اتفاقی می‌افتد و چرا این مساله حمل سلاح ادامه دارد و حل نمی شود، برایم خیلی ناامیدکننده است.

شومر در پاسخ به اینکه چرا ایالات متحده نمی‌تواند مشکل کنترل سلاح را درست کند، گفت: فکر می‌کنم به خاطر پول است. یک زمانی احساس کردم باید درگیر این مساله شوم چون خیلی برای من شخصی است و عصبانی‌ام می‌کند.

شومر روز سوم ماه آگوست با سناتور چاک شومر که پسرعموی اوست در یک کنفرانس رسانه‌ای در نیویورک صحبت کرد. آن‌ها از حمله‌ای سه جانبه علیه خشونت پرده برداشتند که با هدف تحریک کنگره به سمت انجام کنترل پس‌زمینه ای، سلامت روانی افراد و سرمایه‌گذاری برای برنامه‌های کنترل معتادان انجام می‌شود.

این بازیگر درباره الهام گرفتن از زندگی خودش در فیلم جدیدش هم صحبت کرد و گفت: این فیلم بر پایه زندگی من ساخته شده است. با آن همه الکل و بی‌کاری مشکل جدی داشتم و مانند شخصیت همین فیلم زندگی می کردم.

او در ادامه بیان کرد: اعتماد به نفسم را از دست داده بودم. شخصا فکر نمی‌کنم این نوع رفتار سالم باشد. اگر یکی از دوستان من همینطور رفتار کند او را به بیمارستان می‌برم. اما من تحملش کردم و بعد متوجه شدم که فقط به خودم صدمه نمی‌زدم، بلکه به همه افراد اطرافم هم آسیب می‌رساندم، از جمله نزدیک‌ترین عزیزانم که می دیدند من به یک فرد نابودگرا تبدیل شده‌ام. داستان این شخصیت که داستان خود من هم است، به این موضوع اشاره دارد که واقعا سخت است که بخواهید با این شرایط کسی دوست‌تان داشته باشد. فکر می‌کنم مسیری که ایمی طی کرد این بود که در پایان به خودش نگاه کرد و متوجه شد که ارزش عشق را دارد و می‌تواند رفتارش را تغییر دهد.

منبع:مهر

 

سه شنبه 20 مرداد 1394  1:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها