0

آشنایی با جدیدترین خودروها

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

آشنایی با جدیدترین خودروها

نمایشگاه خودروی دیترویت از دیرباز محلی برای معرفی خودروهای ماسل و پرقدرت بود و امسال نیز به همین منوال گذشت. با اینکه مدت ها از این نمایشگاه گذشته اما برترین خودروهای آن را در ادامه برایتان معرفی کرده ایم.
 
 
 
zoomit.ir - حسین خلیلی صفا: نمایشگاه خودروی دیترویت از دیرباز محلی برای معرفی خودروهای ماسل و پرقدرت بود. امسال نمایشگاه دیترویت 2015 به محلی برای خودنمایی پیشرانه‌های توئین توربوی V6 تبدیل شده بود. در ادامه به ۱۰ خودروی برتر معرفی شده در این نمایشگاه نگاهی خواهیم داشت.

با ۱۰ خودروی برتر نمایشگاه دیترویت آشنا شوید.
 
 با توجه به وجود انواع محدودیت‌های زیست‌محیطی برای کاهش آلودگی خودروها و همچنین لزوم کاهش مصرف، خودروسازان هر روز فناوری‌های جدیدی را برای تولید پیشرانه‌های پرقدرت و درعین حال کم مصرف به کار می‌گیرند. از جمله‌ی خودروهایی که در این نمایشگاه خودنمایی کردند، می‌توان به آکیورا NSX، فورد جی‌تی و آئودی Q60 اشاره کرد. خودروسازان رفته‌رفته از قدرت فناوری‌های نوین برای تولید خودروهایی پاک و پرقدرت استفاده می‌کنند.

آئودی Q7

با ۱۰ خودروی برتر نمایشگاه دیترویت آشنا شوید.
 
نسل جدید آئودی Q7 که به عنوان نسخه‌ی ۲۰۱۶ روانه‌ی بازار خواهد شد با تغییرات اندکی در مقایسه با نسل پیشین روانه‌ی بازار می‌شود. نسل جدید این خودرو ۳۲۵ کیلوگرم در مقایسه با نسل پیشین سبک‌تر شده است که نتیجه‌ی بکارگیری آلومینیوم سبک‌ وزن و استیل در ساخت بدنه و شاسی آن است. آئودی در این خودرو از یک پیشرانه‌ی دیزلی هیبریدی استفاده کرده که مصرف ۱.۷ لیتر گازوئیل را در هر ۱۰۰ کیلومتر برای این کمپانی رقم زده است. مصرف سوخت Q7 2016 در مقایسه با نسل پیشین ۲۶ درصد بهینه‌تر شده است. آئودی در این خودرو از رابط کاربری جدید خود استفاده کرده است.

بیوک آوِنیر

با ۱۰ خودروی برتر نمایشگاه دیترویت آشنا شوید.
 
جنرال موتورز برندهای مختلفی را در اختیار دارد که در این بین برند بیوک به خودروی مورد علاقه‌ی قشر مهندسان و پزشکان مشهور شده است. این کمپانی در نمایشگاه دیترویت از خودروی مفهومی جدید خود با عنوان آوِنیر رونمایی کرد که همانطور که در تصویر نیز می‌بینید، زیبا است. هرچند بیوک این خودرو را بصورت تجاری تولید نخواهد کرد، اما براساس اطلاعات ارائه شده المان‌ه%:.7-DB

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

دوشنبه 19 مرداد 1394  7:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها