0

زیارت حرمین مطهر کربلا علی‌رغم گرمای بی‌سابقه هوا + تصاویر

 
papeli
papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12867
محل سکونت : قم

زیارت حرمین مطهر کربلا علی‌رغم گرمای بی‌سابقه هوا + تصاویر

این روزها علی‌رغم گرمای بی‌سابقه هوا هزاران نفر از عاشقان و دلباختگان امام حسین و حضرت عباس(ع) از استان‌های مختلف عراق و دیگر کشورها به زیارت حرمین مطهر کربلا مشرف می‌شوند.
این در حالی است که بخش‌های خدماتی آستان‌های حرم امام حسین(ع) و حضرت قمر بنی هاشم(ع) خدمات رفاهی بسیاری را با هدف رفع معضلات موجود و آماده‌سازی فضای مناسب جهت دعا و زیارت برای زائران فراهم نموده‌اند که از این میان می‌توان به سیستم حمل و نقل رایگان زائران توسط مینی‌بوس‌های‌ مجهز به سیستم خنک کننده اشاره کرد.
عاشقان اهل بیت(ع) علی‌رغم گرمای شدید هوا خود را از مسافت‌های طولانی به بارگاه منور امام حسین(ع) می‌رسانند، چرا که حرارت قلب‌های عاشقان حضرتش حتی با گذشت قرن‌ها هرگز خاموش نمی‌شود.
عاشقانی که با هربار تشنگی، عطش امام حسین (ع) و یارانش و علی الخصوص طفل شیرخوار ایشان را در سرزمین کربلا یادآور شده و با هر سختی و گرمای هوا به یاد زمین کربلا و مصائب اهل‌بیت(ع) می‌افتند.
لذا امروزه علی‌رغم هشدارهای مراکز هواشناسی مبنی بر ارتفاع درجه حرارت به بیش از ۵۰ درجه سانتی‌گراد، باز هم شاهد جمعیت کثیری از زائران هستیم که به سوی کعبه آزادگان و قبله انقلابیون جهان در حرکتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kb9j_img_3241.jpg

شهر من یک گل به نام حضرت معصومه دارد.

پنج شنبه 15 مرداد 1394  5:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها