0

رفتن به مسجد تنها دغدغه پدر شهید

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

رفتن به مسجد تنها دغدغه پدر شهید

 

درخواست پدر 2 شهید روحانی از رهبر انقلاب +تصاویر

من فقط از رهبر انقلاب می خواهم مشکل من را مرتفع کند تا من به مسجد بروم چرا که ممکن است اهالی محل نگاه بدی به من داشته باشند و خدای نکرده فکر کنند پدر شهید به مسجد نمی رود و یا اعتقادی ندارد.

سیل مازندارن گروه مستند سازی ما را راهی این استان کرد تا وضعیت خانواده های معزز شهدا را از نزدیک روایت کنیم. در میان خانواده های شهدا با پدری مهربان و روستایی آشنا شدیم که 2 فرزند طلبه اش در سال های دفاع مقدس به شهادت رسیده اند و حالا خود در روستایی در شهرستان سوادکوه به همراه مادر شهدا زندگی می کند. خانه ای ساده و با صفا که در میان همه صمیمیتش غم دل پدر شهید قابل لمس بود.
 

درخواست پدر 2 شهید از رهبر انقلاب +فیلم

پدر شهید نظام علی و ربیع قلی نژاد این روزها تمام ناراحتی و دغدغه اش نبود مسیر مناسب جهت بیرون رفتن از خانه به سمت مسجد محلشان است.
 

درخواست پدر 2 شهید از رهبر انقلاب +فیلم


وی در فیلم زیر با انتقاد به بنیاد شهید و امور ایثارگران سواد کوه و مازندران اظهار داشت: بیش از 100 بار درخواست کرده است تا مسیر راه عبور و مرور از خانه اش را درست کرده تا وی بتواند از خانه به مسجد برود. اما مسئولین حتی پاسخ وی را نمی دهند.

این پدر شهید می گوید: یک روزی مسئولین برای دیدار به روستا آمدند و وقتی نزدیک خانه ما شدند و مسیر صعب العبور را دیدند گفتند آنقدر خانواده شهید هست که باید سر بزنیم و نوبت به شما نمی رسد.

پدر شهیدان قلی نژاد با یادآوری این خاطره تلخ می گوید دلم سوخت وقتی چنین حرفی را از مسئولین بنیاد شهید شنیدم .

وی که از همه مسئولین ناامید شده است، گفت: من فقط از رهبر انقلاب می خواهم مشکل من را مرتفع کند تا من به مسجد بروم چرا که ممکن است اهالی محل نگاه بدی به من داشته باشند و خدای نکرده فکر کنند پدر شهید به مسجد نمی رود و یا اعتقادی ندارد.

منبع: شهدای ایران

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

سه شنبه 13 مرداد 1394  6:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها