0

وضعیت پلاک‌های تهران بعد از «ایران 99»

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

وضعیت پلاک‌های تهران بعد از «ایران 99»

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس راهور تهران در خصوص پلاک خودروها پس از " ایران 99" گفت: براساس تدابیر اندیشیده شده شماره سریال پلاک های وسایل نقلیه پس از اتمام پلاک " ایران 99"، برای تهران، 10، 20، 30 تا 90 در نظر گرفته شده است.

سردار سید تیمور حسینی از اجرای طرح ضربت برای برخورد با تخلفات موتورسواران از خرداد ماه امسال، در منطقه 12 خبر داد و گفت: خوشبختانه با اجرای این طرح در منطقه 12 تا حد زیادی این کاربران ترافیک ساماندهی شده اند، اما اجرای طرح را برای دیگر مناطق شهر تهران نیز در دستور کارداریم.

وی ادامه داد: از سال های گذشته طرح ضربت برای برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران در حال اجرا است و اخیرا نیز از خرداد ماه سال جاری در منطقه 12 که یکی از مناطق پر تردد است، طرح خاصی در حوزه موتورسیکلت ها اجرایی شده که از این طریق به ساماندهی و کنترل این دسته از راکبان پرداخته ایم.

رئیس پلیس راهور تهران نتایج اجرای طرح برخورد با موتورسواران متخلف در منطقه 12 را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه تا حد زیادی این کاربران ترافیک ساماندهی شده اند؛ در حال حاضر تمرکز پلیس بیشتر بر موتور سواران منطقه 12 است اما اجرای طرح را برای دیگر مناطق شهر تهران نیز در دستور کارداریم.

به گفته حسینی یکی از مواردی که پلیس همواره با آن برخورد کرده و در طرح های ضربت نیز در دستور کار خود دارد، برخورد با موتورسوارانی است که بصورت فیزیکی و یا بوسیله زنجیر چرخ و ... پلاک موتورهای خود را مخدوش می کنند.

این مقام ارشد انتظامی از کاهش آمار کشته شدگان تصادفات تهران نیز خبر داد و گفت: در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 15 نفر کمتر کشته شدند.

وی درخصوص دیگر طرح های پلیس، نیز گفت: در حال حاضر مرحله دوم طرح تابستانه در حال اجرا است که در این مرحله در روزهای تعطیل محور امامزاده داوود از ساعت 16 از میدان کوهسار به سمت بالا دارای محدودیت های ترافیکی است و تنها کسانی که از شمال به جنوب به سمت کن در حرکت هستند، حق تردد دارند.

به گفته حسینی، پلیس در صورت نیاز به اعمال محدودیت و یک طرفه شدن بخشی از جاده لواسان به سمت قوچک نیز وارد عمل می شود.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

یک شنبه 11 مرداد 1394  1:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها