0

سعیدلو یکشنبه عازم دوحه می‌شود/ همکاری ایران و قطر در برگزاری جام جهانی!!

 
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6374

سعیدلو یکشنبه عازم دوحه می‌شود/ همکاری ایران و قطر در برگزاری جام جهانی!!

به گزارش خبرگزاری مهر،امیر قطر در سفر یک روزه هفته گذشته خود به ایران در نشستی با علی سعیدلو از رئیس سازمان تربیت بدنی کشورمان دعوت کرد تا برای انجام مذاکرات و تعاملات بیشتر دو کشور در حوزه ورزش به این کشور سفر کند. بر این اساسسعیدلو صبح یکشنبه هفته پیش رو به همراه علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبالراهی کشور قطر خواهد شد.

 

قرار است معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی با شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر در این نشست مشترک علاوه بر بررسی راهکارهای ایجاد تعاملات ورزشی بیشتر بین دو کشور در خصوص نحوه برگزاری هر چه بهتر جام جهانی 2022 در قطر با هم به بحث و تبادل نظر بپردازند. همچنین قرار است در این جلسه ایران علاوه بر کمک به قطر در بحث نرم افزاری جام جهانی 2022 بخشی از نیروی انسانی این مسابقات را تامین کند.

 

سعیدلو را در سفر به کشور قطر حمید سجادی معاون، مهرداد سراجی مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی و علی کفاشیانهمراهی خواهند کرد.

 

همچنینشاهزاده علیحسینبرادر امیر اردن روز دوشنبه به همراه روسای چند فدراسیون آسیایی برای دیدار با سعیدلو به تهران سفر می‌کند. علی حسین برادر امیر اردن نفر دوم سیاسی این کشور به شمار می رودوکاندیدای نایب رئیسی فدراسیون بین‌المللی فوتبال است و روز دوشنبه هفته پیش رو به همراه روسای فدراسیون‌های فوتبال عربستان، امارات و کویت برای دیدار با رئیس سازمان تربیت بدنی کشورمان به ایران سفر خواهند کرد.

 

قرار است در این جلسه نیز طرفین پیرامون انتخابات پیش روی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به بحث و تبادل نظر بپردازند.


جمعه 3 دی 1389  8:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها