0

قیمت برق در سال 90 تغییر نمی‌کند/ درآمد وزارت نیرو از هر کیلووات برق

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

قیمت برق در سال 90 تغییر نمی‌کند/ درآمد وزارت نیرو از هر کیلووات برق

 

جمعه 3 دي 1389 ۱۰ : ۴۱ ساعت
منبع : مهر
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
نامجو خبرداد:
قیمت برق در سال 90 تغییر نمی‌کند/ درآمد وزارت نیرو از هر کیلووات برق
وزیر نیرو با بیان اینکه وزارتخانه متبوعش از هر کیلووات ساعت برق با قیمت جدید 27.9 تومان درآمد کسب می‌کند، گفت: قیمت برق در سال 90 تغییری نخواهد داشت.
مجید نامجو در گفتگو با مهر گفت: قرار بر این است که وزارت نیرو از 45 تومانی که به طور متوسط برای قیمتهای جدید هر کیلووات ساعت برق در نظر گرفته شده است، 27.9 تومان درآمد کسب کند که بر این اساس، رقم نهایی صرف هزینه های تولید، نگهداری و هزینه های جاری وزارت نیرو می شود.


وزیر نیرو افزود: مابه التفاوت رقم پرداختی به وزارت نیرو و نیز متوسط قیمت برق به صندوق هدفمندکردن یارانه ها واریز خواهد شد.


وی تصریح کرد: وزارت نیرو تا قبل از نزدیک شدن به زمان اعلام قیمتهای جدید برق، هفته‌ای 50 تا 60 میلیارد تومان از محل قیمت برق مصرفی مردم درآمد داشت اما هر چه به زمان اعلام قیمتها از سوی رئیس جمهور نزدیک تر می شد، رقم کمتری را از مردم وصول می کرد که نشانگر صرفه جویی آنها و دقت در شیوه مصرفی بود.


به گفته نامجو، در هفته های نزدیک به اعلام قیمت از سوی رییس جمهوری، وصولی وزارت نیرو از مردم بابت قبوض برق، به هفته ای 40 میلیارد تومان رسید. وی تاکید کرد: بعید به نظر می رسد که قیمت برق در سال 90 تغییر داشته باشد.

 
 
جمعه 3 دی 1389  12:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها