0

رونمایی ازکامیون‌های برقی ۴۰ تنی +تصاویر

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

رونمایی ازکامیون‌های برقی ۴۰ تنی +تصاویر

رونمایی ازکامیون‌های برقی ۴۰ تنی +تصاویر

به نقل از مهر، خودروساز آلمانی «BMW » به همراه شرکت «Scherm» خودروهای سنگین برقی جدید و متفاوتی را وارد جاده ها می کنند که باتری آن از قابلیت شارژ برخوردار است. این خودروها به حمل و نقل پاک کمک می کنند.

کامیون ۴۰ تنی به طور رسمی و در مونیخ آلمان وارد جاده شد. کامیون ۴۰ تنی برای شارژ کامل باتریش به سه یا چهار ساعت زمان نیاز دارد و با این میزان شارژ می تواند تا ۱۰۰ کیلومتر را طی کند. کامیون با دریافت این میزان شارژ می تواند یک روز کامل را در جاده ها بپیماید.

از قابلیت های این کامیون ۴۰ تنی می توان به مواردی مانند بی سرو صدا بودن، عدم انتشار دی اکسید کربن یا خطر برای محیط زیست را اشاره کرد. کارشناسان سازنده این کامیون معتقدند، این کامیون در مقایسه با کامیون های دیزلی از تولید ۱۱.۸ تن دی اکسید کربن جلوگیری می کند.

با استفاده از این کامیون نه تنها می توان وارد حمل و نقل پاک شد بلکه محصول جدید BMW می تواند خلاقیت های جدیدی را پیش روی سایر کمپانی ها و خودروسازان قرار دهد. محصول جدید BMW ، اولین کامیون ۴۰ تنی در اروپا محسوب می شود.

کامیون ۴۰ تنی برای آزمایشات بیشتر مسافت روزانه ای را در مونیخ طی و به جابه جایی ماشین آلاتی مانند سیستم های هدایت خودرو یا ضربه گیر و ... در مسافتی در حدود ۱۶ کیلومتر می پردازد تا بتوان از این خودروی سنگین برای ورود به جاده های بین المللی استفاده کرد.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
سه شنبه 23 تیر 1394  5:25 AM
تشکرات از این پست
Nakhsaz
دسترسی سریع به انجمن ها