0

برنامه‌ی قرار دادن شخصیت‌های استریت‌فایتر در تکن هنوز هم برقرار است

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

برنامه‌ی قرار دادن شخصیت‌های استریت‌فایتر در تکن هنوز هم برقرار است

تهیه‌کننده‌ی مجموعه بازی‌های تکن گفته که ساخت «استریت‌فایتر کراس تکن» لغو نشده است

دقیقا پنج سال پیش در همین موقع سال بود که «یوشینوری اونو»، تهیه‌کننده‌ی مجموعه بازی‌های «استریت‌فایتر» و «کاتسوهیرا هارادا»، تهیه‌کننده‌ی مجموعه بازی‌های «تکن»، از پروژه‌ای دو جانبه برای ادغام مجموعه بازی‌های‌شان صحبت کردند. رونمایی از دو بازی «استریت‌فایتر کراس تکن» و «تکن کراس استریت‌فایتر» دقیقا در رویداد کامیک-کان پنج سال پیش صورت گرفته بود.
 
 
قرار بود اونو شخصیت‌های تکن را به بازی استریت‌فایتر بیاورد و از سوی دیگر هم قرار بود که هارادا، یک تکن با شخصیت‌های استریت‌فایتر بسازد. اونو به قول‌اش عمل کرد و سه سالی است که از عرضه‌ی «استریت‌فایتر کراس تکن» می‌گذرد، اما هنوز خبری از بازی هارادا نیست.
 
طراحی اولیه شخصیت ریو برای بازی هارادا
 
تهیه‌کننده‌ی تکن، در مصاحبه‌ای که اخیرا با دوهفته‌نامه‌ی فامیتسو داشته، شایعات لغو ساخت این بازی را تکذیب کرده است: «اصلا واقعیت ندارد. قبلا هم گفته‌ام، در واقع ساخت بازی پیشرفت زیادی داشته است.»
 
هارادا فعلا مشغول ساخت «تکن7» است و در کنار آن هم یک بازی مبارزه‌ای با شخصیت‌های «پوک‌مان» می‌سازد. او حتی تصمیم گرفته است یک بازی واقعیت مجازی (VR) برای دوربین «مورفیوس» سونی بسازد.
کاتسوهیرا هارادا تصاویر زیادی از بازی‌های دیگرش نشان داده، اما هیچ حرفی درباره‌ی «تکن کراس استریت‌فایتر» نزده است. با این حال او می‌گوید که بازی‌کننده‌ها نباید تصور کنند ساخت بازی پیش نمی‌رود. او در این باره می‌گوید: «شاید به‌نظر برسد که ما حتی ساخت بازی را هم شروع نکرده‌ایم، اما خیلی وقت است تمام شخصیت‌های بازی انتخاب شده‌اند. ما طراحی مدل‌های‌ سه‌بعدی، ساخت حرکات آن‌ها و سیستم‌های بازی را هم به اتمام رسانده‌ایم.»
 
 
با این حال تهیه‌کننده‌ی تکن می‌گوید که عرضه‌ی تکن7 و استریت‌فایتر5 نزدیک است و برای همین نمی‌توانند تاریخ مناسبی را برای عرضه‌ی «استریت‌فایتر کراس تکن» پیدا کنند.

 

سه شنبه 23 تیر 1394  12:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها