0

آردا توران ؛ در بهترین باشگاه جهان قرار دارم

 
rezakhh
rezakhh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1394 
تعداد پست ها : 580
محل سکونت : زیر سایه ی آقـــا

آردا توران ؛ در بهترین باشگاه جهان قرار دارم

آردا توران ؛ در بهترین باشگاه جهان قرار دارم

به گزارش بارسا نیوز ،در ادامه مصاحبه خرید جدید باشگاه بارسلونا یعنی آردا توران رو باهم میخوانیم او با مبلغ 34 میلیون از اتلتیکو مادرید به بارسلونا پیوست.

 

جایی هستم که همیشه میخواستم باشم ، واقعا احساس فوق العاده ای دارم از دوران کودکی از تماشای بازی های بارسلونا لذت میبردم و الان من بازیکن این باشگاه بزرگ هستم حضور در بارسلونا رویایی کودکی من بوده است در حال حاضر من جزء خانواده بارسلونا هستم کشور ترکیه داره منو تماشا میکنه من ممکن واسه بعضی از جوان ها الگو باشم من به اونا یاد میدم که اگر تلاش کنید میتونید به یک باشگاه بزرگ مثل بارسا ملحق بشید.

 

لوئیز انریکه :

من حضور در بارسلونا را مدیون لوئیس انریکه هستم او از من خیلی پشتیبانی کرده است من واقعا میخوام با او تمام دنیا را فتح کنم من سبک لوئیس انریکه را زمانی که بازی میکرد خیلی دوست داشتم او یک بازیکن مبارز است و یک مربی در کلاس جهانی میخواهم جواب اعتماد های لوچو را بدهم.

 

مسی و آندرس اینیستا : 

مسی بهترین بازیکن جهان است او یک انسان منحصر به فرد است که توانایی های بالایی دارد من همیشه گفته ام که آندرس اینیستا الگو من است.

 

ژاوی هرناندز :

آروزی من این بود که بتوانم در کنار ژاوی هرناندز بازی کنم او یکی از بهترین های تاریخ است بعد از پیوستن به بارسلونا با او تماس گرفتم.

 

ترکیه :

ما یک تیم خوب و بزرگ داریم و سعی تلاش میکنم که بتوانیم در رقابت های بزرگ به موفقیت برسیم.

 

هنگامی که من در باشگاه اتلتیکو مادرید بودم و در مقابل بارسا بازی میکردم همیشه سعی داشتم که توپ رو از بازیکنان بارسا بگیرم کار بسیار مشکلی بود اما حال که بازیکن این تیم هستم میخواهم حریف های بارسا را رنج بدهم.

دوشنبه 22 تیر 1394  1:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها