0

«شهر موش‌ها ۲» به شبکه نمایش خانگی رفت

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

«شهر موش‌ها ۲» به شبکه نمایش خانگی رفت

«شهر موش‌ها ۲» به شبکه نمایش خانگی رفت

«محمد علی مشکیان» مدیرعامل شرکت «هم وطا آریا» که سرمایه گذاری اصلی این فیلم را بر عهده داشته است، با اعلام این خبر افزود: پس از مدت ها انتظار علاقه مندان، نسخه خانگی این فیلم در سراسر کشور توزیع و وارد شبکه سینمایی خانگی می شود.

وی افزود : شرکت «تجارت بین الملل هم وطا آریا» که به نمایندگی از «گروه مالی گردشگری»، مالکیت 70 درصدی این اثر ارزشمند را بر اساس پروانه مالکیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار دارد، برنامه ریزی های خود را برای تولید قسمت بعدی این اثر یعنی «شهر موش ها 3» آغاز کرده است.

مشکیان با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از فیلم سینمایی شهر موش ها 2 در اکران سینمایی آن گفت: کسانی که به هر دلیل فیلم را در سینماها ندیده اند و حتی کسانی که فیلم را در سینماها دیده اند نیز برای تجدید خاطره و در اختیار داشتن همیشگی این فیلم برای تماشای مجدد آن، نسخه خانگی اثر را تهیه خواهند کرد که به همین دلیل استقبال بی نظیر علاقه مندان از نسخه خانگی اثر نیز پیش بینی می شود.

وی از عرضه عروسک‌های دوست داشتنی و نوستالژیک این فیلم در کنار فروش DVD فیلم در تمامی فروشگاه‌های سراسر کشور خبر داد و گفت: این عروسک‌های خاطره انگیز با بهترین کیفیت ممکن در عین توجه به مسایل بهداشتی ایمن تولید شده و در اختیار کودکان عزیز قرار خواهند گرفت.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
دوشنبه 22 تیر 1394  3:39 AM
تشکرات از این پست
Nakhsaz
دسترسی سریع به انجمن ها