0

ایده سامسونگ برای دکمه‌های نامرئی بر روی گوشی‌ها

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

ایده سامسونگ برای دکمه‌های نامرئی بر روی گوشی‌ها

 

هنگامی که صحبت از ارائه ایده‌ و یا به زبان دیگر طرح حق ثبت اختراع توسط شرکت‌های مختلف می‌شود باید تایید کرد که این شرکت‌ها همواره خواستار ثبت تعداد زیاد این طرح‌ها (تا جای ممکن) هستند. این در حالی است که بعضا این طرح‌ها در آینده هیچ استفاده‌ای هم نخواهند داشت.


samsung-invisible-controls

 با این تفاسیر در ابتدای ماه جاری گزارشی در خصوص ثبت پتنت‌های مختلف از سوی سامسونگ با هدف استفاده در دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی منتشر شده بود و در جدیدترین اقدام نیز سامسونگ حق ثبت‌اختراع جدیدی را در خصوص به‌کارگیری کلیدهای تقریبا نامرئی ثبت کرده است.

در این طرح که توسط USPTO تایید شده است شاهد به‌کارگیری کلیدهای مجازی تقریبا نامرئی هستیم که در مکان‌هایی نزدیک لبه صفحه‌نمایش لمسی گوشی‌های هوشمند قرار می‌گیرند.

این گزینه‌ها به‌عنوان مثال می‌توانند برای اجرای برنامه دوربین مورد استفاده قرار ‌گیرند. می‌توان از این گزینه‌ها به عنوان پدهای سنسوری یاد کرد که تنها به یک قابلیت خاص محدود نمی‌شوند و می‌توانید به‌منظور بهره‌گیری از قابلیت‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنید. با این اوصاف باید منتظر ماند و دید این قابلیت چه زمانی به واقعیت نزدیک خواهد شد و به‌کار بسته می‌شود.

 

دوشنبه 22 تیر 1394  1:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها