0

معرفی۲ اپلیکیشن رمضانی پرطرفدار

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

معرفی۲ اپلیکیشن رمضانی پرطرفدار

معرفی۲ اپلیکیشن رمضانی پرطرفدار
 
 
به نقل از مهر، مسلمانان و روزه داران همزمان با فرا رسیدن ماه رمضان زمان بیشتری را صرف عبادت می کنند اما در این میان اپلیکیشن های بسیاری به کمک روزه داران و مسلمانان جهان شتافته اند تا بتوانند اعمال خود را به خوبی انجام دهند. برنامه های بسیاری عرضه شده اند که حاوی ادعیه ها، آیات قرآن مجید به زبان های مختلف یا اعمال این ماه هستند اما در این میان اپلیکیشن هایی نیز وارد بازار فناوری شده اند که با استقبال بیشتری مواجه شده و نگاه مسلمانان سراسر دنیا را به خود جلب کرده اند.

 

* برنامه Ramadan calendar

کاربران با نصب این برنامه روی اسمارت فون یا تبلت های خود می توانند اطلاعات مربوط به سی هزار شهر دنیا را در اختیار داشته باشند سپس با انتخاب نام شهر خود می توانند اوقات شرعی یا اطلاعات مربوط به شهر محل سکونتشان را مشاهده کنند. از ویژگی های این برنامه می توان به مواردی مانند اعلام زمان اوقات شرعی، روزشمار وقایع اسلامی، نمایش زمان سحر یا افطار در نقاط مختلف جغرافیایی یا انجام نمازهای واجب و مستحب را نام برد. این برنامه علاوه بر نمایش اوقات شرعی می تواند اعمال انجام نشده روزه داران در ماه رمضان را نیز یادآوری کند.

 

 

این برنامه نیز از دیگر اپلیکیشن های پرطرفدار ماه رمضان محسوب می شود که با استقبال مسلمانان مواجه شده است. Ramadan kit منبع کامل و جامعی است تا روزه داران بتوانند تمامی اطلاعات یا نیازمندی هایشان را در این ماه مبارک در اختیار داشته باشند. این اپلیکیشن دارای احکام، ادعیه، ترجمه و تفسیر آیات قرآن مجید نیز است.

 

 

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
یک شنبه 21 تیر 1394  11:58 PM
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها