0

شایعه: تهیه کننده اجرایی Star Citizen این پروژه را ترک کرد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

شایعه: تهیه کننده اجرایی Star Citizen این پروژه را ترک کرد

حامیان و طرفداران Star Citizen از شنیدن خبر جدا شدن آقای Alex Mayberry از کمپانی Cloud Imperium Games بسیار عصبانی شده اند. آن ها این قضیه را دلیلی بر به وجود آمدن برخی مشکلات بر سر راه ساخت بازی می‌دانند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کمپانی Cloud Imperium Games به طور رسمی این موضوع را اعلام نکرده است ولی طرفداران کشف کرده اند که Mayberry حساب لینکدین خود را طوری بروزرسانی کرده است که گویی دیگر در این استودیو کار نمی‌کند و به تازگی پروژه ساخت Star Citizen را ترک کرده است. آقای Mayberry مستقیماً توسط کمپانی بیلزارد به عنون تهیه کننده اجرایی پروژه استخدام شده بود. بعد از افزایش بودجه برای ساخت این بازی بسیاری از طرفداران انتظار داشتند که Alex Mayberry پروژه را به به طور کامل زیر نظر داشته باشد و بازی بسیار خوبی ساخته شود ولی متاسفانه با این اتفاقات، طرفداران فکر می‌کنند که بر سر راه ساخت و طراحی بازی مشکلاتی پدید آمده است.

در واقع خروج Alex به دنبال یک رشته خروج طولانی در این شرکت می‌باشد. اول از همه Travis Day، تهیه کننده ارشد پروژه، از این کمپانی خداحافظی کرد و بعد از آن Chelsea Day، همسرTravis Day که مسئولیت روابط عمومی را بر عهده داشت، از این کمپانی خارج شد. David Hobbins، هنرمند مفهومی پروژه، درمدت کوتاهی پس از Chelsea Day دیگر در پروژه حضور نداشت.

Alex و Travis دو فرد مهم در ساخت بازی بودند. Travis بیشتر بر روی ماژول های فردی نظیر FPS کار می‌کرد ولی تمرکز Alex بر روی توسعه و ساخت تمام بازی بود و قرارداد ها با دیگر استودیو ها را تنظیم می‌کرد. ارتباط استودیو های شهر های مختلف نظیر؛ سنتا مونیکا، آستین، منچستر و مونترال نیز بر عهده وی بود و منابع و هماهنگی ها مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار می‌داد. اکنون می‌توانیم متوجه شویم که حتی اگر Alex Mayberry به دلیل وجود مشکلات، این پروژه را ترک نکرده است با قاطعیت می‌توان گفت که عدم حضور وی در پروژه مشکل بزرگی برای ساخت بازی خواهد بود.

اما در اینجا فرضیه ای دیگر وجود دارد که کمی از نگرانی های طرفداران را کم کرده است و آن این است که ممکن است ساخت عمده بازی تقریبا تمام شده باشد و توسعه آن به سراشیبی افتاده است و همه چیز طبق برنامه ریزی پیش می‌رود.

یک شنبه 21 تیر 1394  7:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها