0

پرويز مظلومي پس از شسکت 2 بر يک مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: بازي بسيار زيبايي بود. توقع از

 
AR_jalal
AR_jalal
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 999
محل سکونت : فارس

پرويز مظلومي پس از شسکت 2 بر يک مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: بازي بسيار زيبايي بود. توقع از

 


پرويز مظلومي پس از شسکت 2 بر يک مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: بازي بسيار زيبايي بود. توقع از دو تيم بالاي جدول همين بود که فوتبال شناوري را بازي کنند. استقلال خوب بازي کرد و ذوب‌آهن هم با برنامه بود. 
وي افزود:‌ با توجه به داشته‌هايمان به زمين رفتيم و از بازي راضي‌ام. فوتبال امروز بي‌رحمي خود را به ما نشان داد. قبل از اينکه گل دوم را دريافت کنيم موقعيت گل داشتيم اما همان توپ در برگشت به گل دوم ذوب‌آهن تبديل شد. بعد از دريافت گل نيز حمله کرديم اما فرصت‌هايمان گل نشد. 
مظلومي با بيان اينکه قبل از اعلام پنالتي معتقد است بازيکن ذوب‌آهن در آفسايد بوده است گفت: فکر مي‌کنم آنها در آفسايد بودند. البته اين موضوع را به کارشناسان داوري واگذار مي‌کنم. برخلاف جريان بازي گل دريافت کرديم و بي‌دقتي باعث شد گل نزنيم. شايسته پيروزي بوديم. حداقل مي‌توانستيم يک امتياز را بگيريم. درست است که مسابقه را باختيم اما به شاگردانم خسته‌نباشيد مي‌گويم و چيزي از ارزش‌هاي آنها کم نشده است. 
سرمربي استقلال درباره قضاوت محسن ترکي عنوان کرد:‌ نمي‌خواهيم درباره داوري حرف بزنيم چون کليشه‌اي مي‌شود. آقاي ترکي از داوران خوب فوتبال ما هستند اما هنوز هم مي‌‌گويم قبل از پنالتي صحنه مشکوک به آفسايد بود. 

مظلومي اظهار داشت: نمي‌توانستم مجيدي را زودتر به ميدان بفرستم. در واقع در استفاده از او ريسک کردم. نبود مهره‌هايي مثل جباري، صادقي، مبعلي در روند تيم تأثيرگذار بوده است. هادي شکوري را پس از 8 ماه به ميدان فرستادم. جا دارد از کادر پزشکي تشکر کنم. آنها سال پرکاري را پشت سر گذاشتند. من حتي فرهاد مجيدي را با ريسک به زمين فرستادم اما گروه پزشکي او را به اين بازي رساند. 
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا بهتر نبود ليست تيم ملي بعد از بازي‌هاي اين هفته اعلام مي‌شد، گفت: اگر امشب اين ليست اعلام مي‌شد بهتر بود. يکسري از بازيکناني که در اين فهرست نبودند انگيزه‌اي براي بازي نداشتند. با وجودي که من مربي استقلال هستم معتقدم که بازيکنان بيشتري از اين تيم مي‌توانست به اردوي تيم ملي دعوت شود. اميدوارم که تيم ملي موفق باشد. 
مظلومي درباره برنامه‌هاي استقلال در تعطيلات نيم فصل گفت:‌ يک هفته به تيم استراحت داديم. اينجا برعکس تمام دنياست. واقعاً سه بازي که جايگزين تعطيلات نيم‌فصل کردند فشار مضاعفي روي تيم ما گذاشت و نتيجه خوبي هم نگرفتيم. استقلال نياز به بازسازي دارد. 10 روز اردوي خارج از کشور را در نظر گرفتيم و دو بازي تدارکاتي هم مدنظر داريم. از 10 الي 15 دي نيز در تهران روزي دو نوبت تمرين مي‌کنيم. 

مظلومي درباره گروه‌بندي تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا گفت: همه تيم‌ها سخت هستند و نبايد از قبل فکر کنيم که صعود کرده‌ايم. 
وي در مورد قرارداد قطبي با تيم ژاپني قبل از جام ملت‌هاي آسيا خاطرنشان کرد: اينکه يک مربي قبل از جام ملت‌ها به تيم ديگري برود يا استعفا کند باعث مي‌شود انگيزه‌ها پايين بيايد اما بازيکنان ما غيرت دارند و کار خودشان را انجام مي‌دهند. تيم ملي اگر خوب رهبري شود مطمئن باشيد مي‌تواند در جام ملت‌هاي آسيا نتيجه بگيرد.

                                      با حرمله جدید باید چه کنیم
                                      با مردم نا امید باید چه کنیم
                                     گیرم یزید پست را هم کشتیم
                                     با این همه بایزید باید چه کنیم

            جانم فدای رهبر

پنج شنبه 2 دی 1389  11:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها