0

خاکپور:هيچگاه دنبال مقصر نمي‌گ

 
AR_jalal
AR_jalal
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 999
محل سکونت : فارس

خاکپور:هيچگاه دنبال مقصر نمي‌گ

 

 
کد خبر : 30644     زمان ارسال خبر : پنج‌شنبه 02/10/1389 ساعت : 20:02 

 

خاکپور:هيچگاه دنبال مقصر نمي‌گردم/ استيل آذين متحول خواهد شد 
 

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين با تقدير از زحمات بازيکنانش در ديدار با نفت تهران گفت: وقتي تيم نتيجه نمي‌گيرد همه ما مقصريم و من هيچگاه دنبال مقصر در تيمم نمي‌گردم.


محمد خاکپور در پایان دیدار این تیم برابر نفت تهران ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان من در این دیدار تلاش خود را انجام دادند و از آنها متشکرم. گر چه اگر در دقایق پایانی مسابقه بیشتر دقت می‌کردند می توانستیم به یک پیروزی با ارزش دست یابیم.

وی اضافه کرد: طبیعی است وقتی بازی را در وقت‌های اضافه می‌بازیم همه ناراحت می‌شوند اما من دنبال مقصر نیستم زیرا اعتقاد دارم اگر تیمی ببازد همه مقصرند و اگر تیمی ببرد همه در آن نقش داشتند. من هیچوقت انگشت اتهام را به سمت کسی نمی‌گیرم.

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین در  مورد اعتراض علی کریمی به عملکرد حمید نشاط جو در دقایق پایانی این دیدار و اینکه وی را مقصر این شکست می داند تصریح کرد: علی در این بازی در طول 90 دقیقه با تمام تلاش و وجودش بازی کرد  و عملکرد قابل قبولی داشت ولی وقتی تیم در وقت اضافه پیروزی را از دست می‌دهد همه ناراحت هستند. نشاط جو هم خوب بود و در این دیدار عملکرد مطلوبی داشت.

وی در این خصوص اضافه کرد: در این مواقع اولین مقصر من هستم زیرا مسئولیت فنی تیم بر عهده من است و وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد من مسئولیت آن را بر عهده می گیرم و در زمان برد موفقیت برای همه است به همین دلیل سعی نمی‌کنم تقصیر را گردن کسی بیاندازم.

خاکپور در مورد صحنه‌ای که در دقایق پایانی مسابقه رخ داد و زمینه‌ساز گل تساوی تیم نفت شد تاکید کرد: من در مقامی نیستم که بخواهم در خصوص داوری اظهار نظر کنم. اعتقاد من این است که هرکسی وارد زمین می‌شود چه داور و چه بازیکن سعی می‌کنند بهترین عملکرد را داشته و کمترین اشتباه را از خود ارایه دهد. قطعاً اگر اشتباهی هم رخ داده باشد عمدی نبوده.

خبرنگاری پرسید شما در این چند وقت که هدایت استیل آذین را بر عهده گرفتید مشکل این تیم را در کجا می‌بینید. وی در این خصوص پاسخ داد: ما با آسیب شناسی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که تنها اشکال تیم ضعف قوای جسمانی و آمادگی بدنی بازیکنان است که رفته رفته این مشکل در حال برطرف شدن بوده و قول می‌دهم بعد از تعطیلات لیگ این ضعف کاملاً از بین برود.

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین اضافه کرد: همه اعتقاد دارند تیم ما در این دو سه بازی اخیر عملکرد به مراتب بهتری نسبت به دو سه بازی گذشته داشته و روند رو به رشدی را طی می‌کند. 100 درصد بعد از تعطیلات چهره کاملاً متفاوتی نسبت به استیل آذین در لیگ شاهد خواهید بود.

وی در این خصوص خاطرنشان کرد: ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که استیل آذین از لحاظ قوای بدنی و کارهای تاکتیکی به شرایط مطلوبی برسد و قطعاً در ادامه مسابقات شاهد متحول شدن این تیم خواهید بود و ما با بازیکنان بزرگ و توانایی که در اختیار داریم در ادامه مسابقات با قدرت بیشتری به میدان رفته تا بتوانیم امتیازات گذشته را جبران کنیم.

خاکپور در پایان در پاسخ به این سئوال که تعویض کعبی،‌ حسین کاظمی در دقایق پایانی مسابقه باعث شد تیم استیل آذین شرایط خوبش را از دست داده و بازی برده را با نتیجه مساوی عوض کند، گفت: ما کعبی را به زمین آوردیم که با نفوذهایش تیم نفت را به عقب ببرد و تا قبل از اخراج ما در این تاکتیک موفق بودیم. حسین کاظمی را هم به این دلیل وارد زمین کردیم که بازی را نگه دارد. البته وی همزمان تلاشش را کرد ولی گل دوم نفت به خاطر یک اشتباه ساده به ثمر رسید. من از همه بازیکنانم در مجموع رضایت دارم.

دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و استیل آذین در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

                                      با حرمله جدید باید چه کنیم
                                      با مردم نا امید باید چه کنیم
                                     گیرم یزید پست را هم کشتیم
                                     با این همه بایزید باید چه کنیم

            جانم فدای رهبر

پنج شنبه 2 دی 1389  11:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها