0

رنگ کفش خود را با موبایل تغییر دهید/عکس

 
ali1560
ali1560
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1393 
تعداد پست ها : 458

رنگ کفش خود را با موبایل تغییر دهید/عکس

کفش جدیدی به نام The Shift Sneaker به کمک فنآوری LED تعبیه شده به خریداران اجازه می‌دهد تا با کمک نرم‌افزار تلفن‌ هوشمند، رنگ آن را تغییر دهند.
شهرخبر: کفش جدیدی به نام The Shift Sneaker به کمک فنآوری LED تعبیه شده به خریداران اجازه می‌دهد تا با کمک نرم‌افزار تلفن‌هوشمند، رنگ آن را تغییر دهند.

مدتی می‌شود که تکنولوژی وارد عصر گجت‌های پوشیدنی شده است. بعد از لباس‌هایی که با استفاده از فنآوری‌های خاصی بنا به علاقه مصرف کننده تغییر رنگ می‌دادند اکنون نوبت به کفش ‌هایی با فنآوری مشابه رسیده است.
download

اکنون کفشی با ویژگی‌ای منحصر به فرد به نام The Shift Sneaker معرفی شده، کاربران به کمک فنآوری LED تعبیه شده در این کفش قادر هستند تا رنگ کفش خود را با توجه به علاقه خود تغییر دهند. وظیفه‌ی کنترل این LED ها نیز برعهده گوشی‌های هوشمند گذاشته شده است.

شما با استفاده از بخش "طراحی خود را ایجاد کن" در نرم‌افزار ارائه شده برای این کفش هوشمند قادر هستید در کنار ایجاد تغییرات در کفش خود، طراحی‌ها را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید.

 باتوجه به اینکه کفش ‌ها از جمله لوازمی هستند که زودتر از سایر لباس‌ها از بین می‌روند هنوز مشخص نیست که سازندگان چه روش‌هایی را برای افزایش عمر این کفش اعمال کرده‌اند. اما از هم اکنون می‌توانیم مطمئن باشیم که با عرضه رسمی این نوع کفش ‌ها علاقمندان زیادی اقدام به خرید آن می‌کنند.
222
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
یک شنبه 21 تیر 1394  4:28 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها