0

آیپاد تاچ جدید ۲۳ تیر، با پردازنده‌‌ی ۶۴ بیتی معرفی می‌شود

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

آیپاد تاچ جدید ۲۳ تیر، با پردازنده‌‌ی ۶۴ بیتی معرفی می‌شود

 

آیپاد تاچ
 

مدت زیادی است که اپل آبپاد جدیدی را معرفی نکرده، از این‌رو انتظار می‌رود این کمپانی در ۲۳ تیر ماه نسل جدید آیپاد تاچ را در رنگ‌های جدید و به همراه پردازنده‌ی ۶۴ بیتی سری A روانه‌ی بازار کند.

 براساس گزارش‌های منتشر شده اپل در نظر دارد تا نسل جدیدی از آیپاد تاچ خود را در ۲۳ تیرماه معرفی کند. به گزارش وب‌سایت فرانسوی iGen، این آیپادتاچ از پردازنده‌هی ۶۴ بیتی سری A بهره خواهد برد، اما هنوز مشخص نیست کدام نسل این پردازنده انتخاب خواهد شد. آیفون 5s از وجود پردازنده‌ی A7 در کنار پردازنده‌ی کمکی M7 بهره می‌برد، از این‌رو به نظر می‌رسد این تراشه گزینه‌ی مناسبی برای استفاده در آیپاد تاچ جدید است.

آخرین نسل از آیپاد تاچ از پردازنده‌ی ۳۲ بیتی A5 استفاده می‌کند. آیپاد تاچ در کنار آیفون 5c که از پردازنده‌ی A6 استفاده می‌کند تنها گجت‌های iOS است که هنوز از پردازنده‌های ۳۲ بیتی بهره می‌برند. گزارش‌ها حکایت از این دارد که آیفون 5c نیز پاییز امسال با آیفون 6c جایگزین خواهد شد.

انتظار می‌رود اپل نسل جدید آیپاد تاچ را در ۲۳ تیرماه معرفی کند. این تاریخ توسط انتشار یک تصویر تبلیغاتی در آیتونز ۱۲.۲ فاش شده است. احتمالا در نسل جدید آیپاد شاهد استفاده از رنگ‌هایی نظیر صورتی، آبی تیره و طلایی خواهیم بود. احتمالا افزایش تنوع رنگ‌ها در مورد آیپاد نانو و آیپاد شافل نیز روی خواهد داد. بنابر شنیده‌ها این آیپاد‌ها تغییری را در مورد مشخصات فنی شاهد نبوده و فقط تنوع رنگ بیشتری را شاهد خواهند بود.

 

یک شنبه 21 تیر 1394  2:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها