0

پیش‌بینی تلویزیون رژیم‌اسرائیل از امضای توافق

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

پیش‌بینی تلویزیون رژیم‌اسرائیل از امضای توافق

 

اخبار,اخبار سیاست خارجی,توافق هسته‌ای

تحلیلگر کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی می‌گوید به دنبال امتیازات گسترده آمریکا و صرف نظر کردن آن از درخواست بازرسی‌های فوری از ایران، توافق هسته‌ای اوایل این هفته امضا خواهد شد..

در حالی که توافق هسته‌ای به دنبال زیاده‌خواهی‌های طرف غربی به ویژه آمریکایی همچنان با موانعی روبرو است، یک تحلیلگر صهیونیستی می‌گوید به دنبال دادن امتیازات گسترده واشنگتن به تهران، توافق نهایی هفته جاری امضا می‌شود.

«ایهود یعاری» تحلیلگر امور خاورمیانه در کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که به دنبال دادن مجموعه‌ای از امتیازات گسترده آمریکا به ایران، توافق بین قدرتهای جهانی و ایران حاصل شده است و تا اوایل هفته آینده این توافق به امضا خواهد رسید.

به نوشته پایگاه «تایمز اسرائیل»، تحلیلگر صهیونیست افزود که آمریکایی‌ها «طی دو تا سه هفته جاری تقریبا در همه جنبه‌های کلیدی مورد بحث در مذاکرات، به یک سلسله‌ از تسلیم‌ها تن داده است».

او با پیش‌بینی چالش کنگره در برابر توافق احتمالی هسته‌ای ایران گفت که اکنون توپ در زمین اعضای دموکرات کنگره قرار دارد تا به اکثریت جمهوریخواهان پیوسته و با این توافق مخالفت کنند.
«ایهود یعاری» یکی از امتیازات مهم آمریکا به ایران را موضوع بازرسی‌ها از تاسیسات هسته‌ای این کشور خوانده و مدعی شد که مذاکره‌کنندگان آمریکایی به خواست ایرانی‌ها برای بازرسی‌های مدیریت شده تن دادند که این موضوع یعنی بازرسی‌های فوری و ناگهانی دیگر در کار نخواهد بود.

اخبار سیاست خارجی - فارس

یک شنبه 21 تیر 1394  12:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها