0

گیشه در دست دایناسورها است/ امید"ترمیناتور"به فروش خارج از خانه

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

گیشه در دست دایناسورها است/ امید"ترمیناتور"به فروش خارج از خانه

گیشه در دست دایناسورها است/ امید"ترمیناتور"به فروش خارج از خانه
 
وضعیت گیشه حاکی از این است که تعطیلی روز استقلال آمریکا هم نتوانست در جایگاه «ترمیناتور: جنسیس» و «مایک جادویی» در جدول فروش تغییری ایجاد کنند و تماشاگران زیادی را به سینما بکشاند.
 
آمارها نشان می دهد که مردم در تعطیلات این چنینی اقبال زیادی به تماشای فیلم در سینما نشان نمی دهند. با این وجود «ترمیناتور: جنسیس» محصول کمپانی پارامونت توانست در نمایش خارج از خانه، ۷۴ میلیون دلار در آخر هفته فروش داشته باشد.
 
نایب رییس کمپانی پارامونت راب مور»در مصاحبه ای به ورایتی گفت: این فیلم پتانسیل آن را دارد که بازارهای جهانی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. نمایش این فیلم هفته آینده در آلمان، ایتالیا و اسپانیا شروع خواهد شد و هنوز زمان اکران آن در چین مشخص نشده است. فروش خارج از خانه برای پنجمین ترمیناتور که ۱۵۵ میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده اهمیت ویژه ای دارد. قسمت چهارم ترمیناتور که درسال ۲۰۰۹ اکران شد، ۱۲۵ میلیون دلار از فروش خانگی و ۲۴۶ میلیون دلار از نمایش خارج از خانه نصیب این فیلم کرد.      
 
با وجود اینکه فروش فیلم ها در تعطیلی ۴ جولای بین ۲۵ تا ۳۵ درصد کاهش داشت اما «دنیای ژوراسیک» و «درون بیرون» هم چنان در جذب مخاطبان جدید موفق هستند و به صدر نشینی خود ادامه می دهند.
شنبه 20 تیر 1394  11:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها