0

چهارمین برد پیاپی تراکتور و خوشحالی کمالوند

 
gazalsabz
gazalsabz
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1125
محل سکونت : آذربایجان شرقی

چهارمین برد پیاپی تراکتور و خوشحالی کمالوند

فراز کمالوند گفت: این سه امتیاز تراکتورسازی را برای رسیدن به آسیا کمک خواهد کرد.


سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی یک بر صفر برابر شهرداری در داربی تبریز افزود: تراکتور یک روند رو به رشدی را طی می‌کند که نمود آن را در هفته‌های اخیر بعد از 4 برد پیاپی می‌توانیم ‌ببینیم. تیم تراکتورسازی 4 بازی متوالی را با برد پشت سر گذاشت و در بازی امروز هم به لطف خدا توانستیم شهرداری را ببریم.

کمالوند در مورد بازی تیم شهرداری متذکر شد: آنها دفاعی کاملا فشرده و بسته‌ را به اجرا می‌گذارند که در این بازی شاهد آن بودیم که آنها توانستند حملات ما را با این سیستم مهار کنند. این سیستم، سیستم بدی نیست و قابل احترام است. اما ما توانستیم که امتیازات این بازی را به حساب خود واریز کنیم.

کمالوند در رابطه با صعود تراکتورسازی به لیگ قهرمانان آسیا افزود: امتیاز این بازی خیلی حساس بود که ما را برای رسیدن به آسیا کمک خواهد کرد و کمتر تیمی را در ایران می‌بینم که چنین سیستم بازی را در زمین به اجرا بگذارد، تراکتور امروز در اکثر اوقات توپ و زمین را در اختیار داشت و بارها تا آستانه دروازه تیم شهرداری پیش رفت و شانس هم با ما یار بود تا در دقایق پایانی سه امتیاز بازی را به نفع خود رقم زدیم.

کمالوند در مورد وضعیت تیم شهرداری هم افزود: تیم شهرداری را تیم بسیار خوب و منظمی دیدم و امیدوارم تیم شهرداری در بازی‌های پیش رو بتواند نتایج خوبی بگیرد.

کمالوند در مورد تعویض دوباره ابراهیم زاده که دوباره تعویض شد افزود: در تیم ما یک قانون حاکم است؛ تیم سالاری نه بازیکن سالاری و یا شهر سالاری. همه در تیم ما تابع قوانین تیم هستند و این نظم و انضباط است که تیم تراکتورسازی را در میان سایر تیم‌ها به بالای جدول برده است. در تیم ما آندرانیک تیموریان که از باشگاه‌های انگلستان به تراکتور آمده است حتی 40 دقیقه بازی می‌کند و این نشان می‌دهد که در تیم تراکتورسازی نظم و انضباط حاکم است.

سرمربی تراکتور سازی در مورد برنامه تیمش و تعطیلات 40 روزه لیگ گفت: تا روز پنج‌شنبه تمرینات تیم تعطیل است و سپس در دبی اردو خواهیم زد و دو بازی تدارکاتی با تیم النصر امارات برگزار خواهیم کرد.

حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال شهرداری در نشست خبری حاضر نشد.

پنج شنبه 2 دی 1389  10:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها