0

آزادی نیمی از کوی الزهراه/بستن راه تروریست‌ها با جداسازی دشت مضایا از الزبدانی

 
mobile_tablet
mobile_tablet
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اسفند 1393 
تعداد پست ها : 231
محل سکونت : اردبیل

آزادی نیمی از کوی الزهراه/بستن راه تروریست‌ها با جداسازی دشت مضایا از الزبدانی

 

در ادامه عملیات ارتش سوریه و مقاومت حزب الله در شهرک «الزبدانی» این نیروها موفق شدند، کنترل نیمی از کوی الزهراه را در دست گیرند و با جداسازی دشت مضایا از الزبدانی راه فرار عناصر مسلح از این شهرک به ارتفاعات القلمون را ببندند.

خبرگزاری فارس: آزادی نیمی از کوی الزهراه/بستن راه تروریست‌ها با جداسازی دشت مضایا از الزبدانی

  •  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، در ادامه عملیات ارتش سوریه و مقاومت حزب الله در شهرک «الزبدانی» که در حال حاضر در کوی «الزاهراه» در غرب الزبدانی متمرکز است، این نیروها موفق به محقق کردن پیشروی‌های جدیدی شدند.

جدیدترین گزارش‌های میدانی رسیده تاکید می‌کند که نیروهای ارتش سوریه و مقاومت حزب الله بر 42 ساختمان و بنا در این منطقه تسلط پیدا کردند که 50 درصد مساحت کوی الزهراه را تشکیل می‌دهد.

درگیری‌ها در این بخش از الزبدانی درحالی جریان دارد که عناصر مسلح روحیه و معنویات خود را از دست داده‌اند و فروپاشی در صفوف گروه‌های تروریستی مسلح آشکارا مشاهده می‌شود.

از سوی دیگر، نیروی هوایی ارتش سوریه نیز طی عملیاتی یک بیمارستان بزرگ میدانی وابسته به گروه‌های تروریستی در مرکز الزبدانی را بمباران کرد.

در عملیات‌های دیگر جنگنده‌های ارتش سوریه مواضع و چندین توپ و یک انبار تجهیزات نظامی گروه‌های تروریستی تکفیری منهدم شد.

همچنین توپخانه ارتش سوریه یک تجمع عناصر مسلح متشکل از 12 تروریست را هدف گرفت و همگی آنها را به همراه یک تک تیرانداز مستقر در مسجد النابوع را از پای درآورد.

در همین راستا منابع آگاه میدانی تاکید می‌کنند که نیروهای ارتش سوریه و مقاومت حزب الله موفق شدند، منطقه «دشت مضایا» را از مزارع شهر الزبدانی بطور کامل جدا کنند و به این وسیله مانع فرار عناصر مسلح به خارج این شهرک و ارتفاعات القلمون شوند.

انتهای پیام/

جمعه 19 تیر 1394  1:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها