0

دو عضو باند زورگیری و اخاذی در دیر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دو عضو باند زورگیری و اخاذی در دیر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند

بوشهر- ایرنا- فرماندار دیر استان بوشهر گفت: دو عضو باند زورگیری و اخاذی از سوی پلیس اطلاعات و امنیت آگاهی این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

 

حمزه اعتماد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: دو نفر از باند زورگیری و اخاذی در یکی از شهرهای این شهرستان با استفاده از فضای مجازی، طعمه های خود را اغفال و از آنان زورگیری می کردند که در پی مراجعه و شکایت یکی از شهروندان، دو نفر از اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند. 

وی اضافه کرد: تحقیقات گسترده ای برای دستگیری نفر سوم که یک خانم است انجام شده و در آینده نزدیک این فرد دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده می شود. 

فرماندار دیر در رابطه با نحوه زورگیری این باند گفت: شهروندی در یکی از شبکه های مجازی اقدام به فروش گوشی موبایل می کند تا اینکه چند روز بعد خانمی به عنوان خریدار تماس گرفته و بعد از گرفتن مشخصات تلفن اظهار می کند که این گوشی را خریدار است. 

وی اضافه کرد: شاکی پس از گذاشتن ملاقات حضوری متوجه می شود که با یک باند زورگیری روبرو شده است و ابتدا با ضرب و شتم او را عریان کرده و با تهیه فیلم، ابتدا میلیون ها ریال از وی اخاذی می کنند و فرد شاکی به خاطر حفظ آبروی خود این مبلغ را در ازای پاک کردن فیلم و تصاویر ضبط شده به آنها پرداخت می کند. 

اعتماد گفت: فرد شاکی بعد از نجات از دست این باند، شکایت نامه ای تنظیم کرده و ماموران اطلاعاتی را در جریان این موضوع قرار می دهد و ماموران با برنامه های اطلاعاتی و پلیسی دو نفر از اعضای این باند را شناسایی و دستگیر می کنند. 

بندردیر در فاصله 180 کیلومتری جنوب استان بوشهر واقع است. 

7207/6047/6045

 

 
انتهای پیام /*
پنج شنبه 18 تیر 1394  12:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها