0

ستاد سالروز ورود آزادگان در بابل تشکیل جلسه داد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ستاد سالروز ورود آزادگان در بابل تشکیل جلسه داد

ستاد سالروز ورود آزادگان در بابل تشکیل جلسه داد


جلسه تشکیل ستاد آزادگان جهت برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم 26 مرداد، سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان بابل برگزار شد.
ستاد   سالروز ورود آزادگان در بابل تشکیل جلسه داد

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، جلسه تشکیل ستاد آزادگان جهت برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم26مرداد،سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی در شهرستان بابل به ریاست مهندس رجب ملائی رئیسی،معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان برگزار شد.

ملائی در این جلسه با بیان اینکه ما وظیفه داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های آینده انتقال دهیم، گفت: امروز اگر می‌بینیم که پرچم پر افتخار ایران اسلامی در جهان اسلام به اهتزاز در آمده است، بی شک به خاطر مجاهدت و ایثار تک تک شهدا،جانبازان،آزادگان و در کل ایثارگران بوده است.

وی افزود: امروزما وظیفه داریم که برای پایداری و ماندگاری هویت انقلاب اسلامی مان، این فرهنگ و افتخار را به نسل‌های آینده انتقال دهیم.

فرماندار ویژه شهرستان بابل ادامه داد: جایگاه و موقعیت فرهنگ ایثار و شهادت بر کسی پوشیده نیست و مواظب باشیم که این فرهنگ ناب، دستخوش بی توجهی و فراموشی نگردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل در پایان با تاکید بر اینکه شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان حق بزرگی به گردن همه ما به ویژه مسئولان دارند، تصریح داشت: همه ما وظیفه داریم تا با بررسی مشکلات و مسائل قشر ایثارگر و خانواده معظم شهدا، درراستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم و در ترویج این فرهنگ ناب اسلامی بکوشیم.

در ادامه این جلسه مقرر شد با تشکیل کمیته های متفاوت مراسم باشکوهی در سطح شهرستان بابل برگزار گردد تا گوشه ای از عظمت آزادگان عزیز به سمع و نظر ملت شریف ایران برسد.

همچنین فرماندار بابل از رسانه ها درخواست کرد تا مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان را پوشش مناسب خبری دهند.

انتهای پیام/

 

سه شنبه 16 تیر 1394  1:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها