0

آموزش برنامه Deep Freez جهت محافظت کامپیوتر از خرابی ها

 
a2h
a2h
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 79
محل سکونت : 0

آموزش برنامه Deep Freez جهت محافظت کامپیوتر از خرابی ها

deep-freeze-7-5-dong-bang-o-cung

این نرم افزار تمامی تغییرات نرم افزاری را بعد از تنها یک Restart کردن کامپیوتر به حالت قبل برمی گرداند! مهم نیست که تغییرات و تنظیمات توسط کاربر انجام شده باشد و یا برنامه ها و ویروسها ویندوز را آلوده کرده باشند، فقط کافیست رایانه خود را ریستارت کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد.
برای استفاده از این نرم افزار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه می کند.

امنیت مطلق و واقعی در مقابل هکر ها، ویروس ها، جاسوس ها، کرم ها، اشکالات نرم افزاری، هر نوع خرابکاری خواسته و نا خواسته از جمله فرمت کردن پاک شدن فایل ها و پوشه ها، دستکاری تنظیمات سیستم، تنظیمات نرم افزاری، تنظیمات شبکه، تنظیمات سخت افزاری و … این نرم افزار را مناسب جهت استفاده در آموزشگاه ها، مدارس، کافی نت ها، دانشگاه ها، استفاده شخصی و … ساخته است. در حال حاضر بیش از پنج میلیون کامپیوتر در جهان مجهز به دیپ فریز می باشند.
این نرم افزار در ورژن های استاندارد ، حرفه ای و اینترپرایز  تولید شده است.

deep freez را می توانید از اینجا دانلود کنید.

برای نصب برنامه، باید از سریال نامبری که همراه فایل نصب، دانلود کردید؛ استفاده کنید. بعد از انجام مراحل نصب که شبیه برنامه های دیگر است به پنجره ای می رسید که باید در آن، درایوهایی که می خواهید از طریق deep freez محافظت شود را انتخاب کنید.

۷

در پایان روی intstall کلیک کرده تا عملیات نصب برنامه تمام شود . بعد از نصب برنامه، سیستم restart می شود. حالا هر بار که رایانه شما را روشن/خاموش کنید ؛ تنظیمات سیستم ، به صورت خودکار به حالت اولیه بر می گردد.
زمانی که بخواهید برنامه ای را به صورت دائمی نصب کنید ،یا حذف کنید یا تغییری در آن انجام دهید ،برای این کار برنامه را باید موقت غیر فعال کرد، برای این کار در کنار آیکون ساعت سیستم می آییم ،کلیک shift را از صفحه کلید پایین نگه می داریم و روی آیکون برنامه کلیک می کنیم ،

۱۰

در اینجا از باید پسورد را وارد کنیم ولی چون رمز عبوری برای برنامه مشخص نکردیم؛ این کادر را خالی می گذاریم:

۱۵

برای دادن پسورد به برنامه مطابق شکل وارد برنامه می شویم

۱۴

رمز عبور را در کادر اول وارد کرده و در کادر بعد آن را مجدد تکرار می کنیم

۱۵

در صورتی که بخواهیم برنامه را غیر فعال کنیم برای غیر فعال کردن برنامه گزینه boot thawed را انتخاب می کنیم ،مطابق شکل زیر عمل می کنیم:

۱۶
بعد از انتخاب این گزینه و زدن کلید ok سیستم باید ریست شود و بعد از بالا امدن سیستم برنامه موقت غیر فعال می شود . حالا روی آیکون برنامه در کنار ساعت ، ضربدر خورده است که نشان دهنده ی غیر فعال بودن deep freez می باشد.

حالا اگر بخواهیم برنامه ای را حذف ،نصب یا تغییر بدهم ،می توانم این کار را انجام بدهم که بعد از ریست کامپیوتر این برنامه از بین نمی رود ،بعد از این که تغییرات مورد نظر را انجام دادیم دوباره باید در کنار آیکون ساعت در قسمت notificationهای برنامه آمد ،کلیک shift را پایین نگه می داریم و برروی آیکون برنامه deep freez که علامت ضربدر قرمز خورده کلیک می کنیم ،در اینجا اگر رمزی را قرار دادیم وارد می کنیم و اگر قرار ندادیم اکی می کنیم ،بدین ترتیب برنامه فعال می شود ،حالا دوباره گزینه boot frozen را انتخاب می کنیم و ok می کنیم ،دوباره سیستم را ریست می کنیم تا برنامه به صورت فعال درآید.

گزینه boot rozen حالت فعال برنامه و گزینه boot thawed حالت غیر فعال برنامه می باشد . در حالت  boot thawed on next می توانید تعداد رستارت مجار را مشخص کنید ؛ مثلا اگر برنامه ای را میخواهیم نصب کنیم که به ۲ بار ریست کردن سیستم نیاز داشته باشد در اینجا عدد ۲ را وارد می کنیم ،سیستم را ریست می کنیم و برنامه را نصب می کنیم .

اگر بخواهیم برنامه را بطور کلی در حالت غیر فعال قرار دهیم یا گزینه سوم boot thawed را انتخاب می کنیم.

۱۸

deep freez را می توانید از اینجا دانلود کنید.

 

سه شنبه 16 تیر 1394  8:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها