0

اعلام آمادگی کمیته امداد امام، جهت جمع آوری کمک برای مردم یمن

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

اعلام آمادگی کمیته امداد امام، جهت جمع آوری کمک برای مردم یمن

اعلام آمادگی کمیته امداد امام، جهت جمع آوری کمک برای مردم یمن

 

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) از اعلام آمادگی این کمیته جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای مردم یمن خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، پرویز فتاح روز دوشنبه در نشست خبری با اعلام اینکه درخواست های مردم سبب شد کمیته مردمی برای جمع آوری کمک برای مردم یمن ایجاد شود افزود: حساب ریالی به شماره 5555 و حساب ارزی 3333 بانک ملی مختص کمک به مردم یمن اعلام شده است.

فتاح در ادامه با بیان اینکه هم اکنون طرح های جمع آوری کمک با عناوین مختلفی همچون طرح اکرام، محسنی و اطعام برای مردم نیازمند داخل کشور در حال اجراست، گفت: واریزی ها با نیت کمک به مردم یمن به دو حساب اعلام شده، اختصاصا به مردم نیازمند یمن خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به کمیته مردمی حمایت از مردم مظلوم یمن گفت: به جز کمیته امداد امام خمینی (ره) نهادهایی همچون صدا و سیما و هلال احمر اعضای این کمیته هستند.

فتاح درخصوص کمک های غیرنقدی به مردم جنگ زده یمن گفت: خیران می توانند در تاریخ 25 تیرماه کمک های غیرنقدی خود را به پایگاه های بسیج و مساجد اهدا کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از تاریخ 19 تا 27 تیرماه هفته همبستگی با مردم مظلوم یمن اعلام شده است و مردم می توانند در طی این مدت کمک هایشان را از طریق حساب های اعلام شده به مردم یمن برسانند.

وی در ادامه افزود: البته پس از این مدت این حساب ها بسته نمی شود و مردم همچنان می توانند کمک های ریالی و ارزی خود را به مردم یمن اهدا کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه قرار است چگونه این کمک ها به دست مردم نیازمند یمن برسد گفت: کمیته همبستگی با مردم یمن در مورد نحوه ارسال این کمک ها بررسی و سپس اعلام نظر می کند تا در صورت نیاز کمک به صورت نقد و یا اقلام امدادی و غذایی به مردم یمن برسد.

 

منبع: ایرنا

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

دوشنبه 15 تیر 1394  3:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها