0

شکایت علیه شرکت‌های سامسونگ و اوپو!!

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

شکایت علیه شرکت‌های سامسونگ و اوپو!!

یک موسسه حمایت از مصرف‌کننده چینی به‌تازگی شکایتی را علیه شرکت‌های سامسونگ و اوپو در دادگاه مطرح کرده است. شرکت Shanghai Consume Council معتقد است که این دو شرکت، نرم‌افزارهای پیش‌فرض اضافی زیادی را روی گوشی‌های هوشمند خود نصب می‌کنند که مشکلاتی را برای بعضی از کاربران ایجاد می‌کند. این موسسه دلیل شکایت خود علیه سامسونگ و اوپو را دریافت نارضایتی‌های فراوان از سوی مشتریان اعلام کرده است. همچنین معتقد است، با توجه به تعداد نرم‌افزارهای زیاد از پیش نصب شده روی گوشی‌های هوشمند سامسونگ و اوپو، کاربران فضای ذخیره‌سازی کمتری را تجربه می‌کنند؛ این نرم‌افزارها باعث افزایش ترافیک دیتا هم می‌شوند.
به‌تازگی این گروه مصاحبه‌ای با مطبوعات انجام داده و نتیجه آزمایش‌های خود را به شرح زیر اعلام کرده است: وقتی ما گلکسی نوت 3 سامسونگ را آزمایش کردیم، 44 نرم‌افزار از پیش نصب شده روی آن وجود داشت. در آزمایش گوشی هوشمند اوپو Find 7a هم 71 برنامه از پیش نصب شده دیده شد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این شرکت تعریف دقیقی از نرم‌افزار ناخواسته پیش‌فرض ارایه نکرده است. این در حالی است که بسیاری از نرم‌افزارهای از پیش نصب شده روی گوشی‌های هوشمند اوپو، راهنمای کاربر با میانبرهای مربوطه است.
این موسسه با طرح این شکایت در دادگاه امیدوار است تا مانع از نصب برنامه‌های سنگین توسط دیگر شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند باشد. شرکت‌های سامسونگ و اوپو تنها دو هفته فرصت دارند تا پاسخ این شکایت را اعلام کنند. 
 
منبعEngadget

 

دوشنبه 15 تیر 1394  3:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها