0

شایعه: Nintendo NX در جولای ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

شایعه: Nintendo NX در جولای ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد

اگر در این چند مدت اخبار را دنبال کرده باشید، حتماً خبر هایی از سخت افزار جدید نینتندو که با نام Nintendo NX شناخته می شود، شنیده اید. اکنون بر اساس گزارشات منتشر شده، به نظر می رسد که Nintendo NX زودتر از آن چیزی که فکر می کردیم، عرضه شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

وب سایت Digitimes گزارش داده است که نینتندو به شرکت تولید کننده تایوانی Foxconn گفته است که تولید آزمایشی کنسول NX را شروع کنند. به نظر می رسد تولید آزمایشی این سخت افزار جدید در ماه اکتبر شروع شود.

همچنین این منبع اعلام کرده است که انتظار می رود مرحله تولید آزمایشی کنسول NX در ماه مارس ۲۰۱۶ به اتمام برسد و تولید انبوه این کنسول در ماه مه یا جوئن شروع شود. بر اساس این آمار گفته شده است که نینتندو قصد دارد در سال اول حدود ۲۰ میلیون کنسول را عرضه کند که آمار بسیاری است و به نظر می رسد نینتندو انتظار فروش بسیار زیادی از کنسول جدید خود دارد.

منبع ذکر شده باور دارد که نینتندو آماده است تا این سخت افزار جدید را در ماه جولای ۲۰۱۶ عرضه کند.

شرکت نینتندو اولین بار در ماه مارس از این سخت افزار سخن گفت و آن را با نام رمز NX معرفی کرد. اطلاعات زیادی از این کنسول منتشر نشده است و فقط ما می دانیم NX یک کنسول خانگی می باشد.

امیدواریم نینتندو این بار اشتباهات Wii U را تکرار نکند و با این کنسول جدید همه ی طرفداران را خوش حال کند. باید منتظر باشیم تا ببینیم نینتندو در این کنسول چه شگفتی هایی برای طرفداران دارد و مثل همیشه چه ویژگی های جدیدی به کنسول خود اضافه می کند.

نظر شما چیست؟ آیا با این کنسول وضع نینتندو در بین کنسول های خانگی دوباره مثل قبل خواهد شد؟

یک شنبه 14 تیر 1394  8:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها