0

سونی: ما باید The Last Guardian را با موفقیت ارائه دهیم

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

سونی: ما باید The Last Guardian را با موفقیت ارائه دهیم

سونی درباره ارائه The Last Guardian بسیار نگران بوده و به این موضوع بسیار اهمیت می دهد، چرا که آن ها عنوان مذکور در ماه گذشته و در طی مراسم E3 2015 برای کنسول PlayStation 4 به طور رسمی رونمایی کردند و به هوادارن قول ارائه بهترین کیفیت را داده اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طی مصاحبه ای با Shuhei Yoshida، رئیس Sony Computer Entertainment در استودیو های جهانی ( SCE WWS ) اذعان داشت که یکی از دلایل اصلی رونمایی رسمی این پروژه فشار هواداران بر ما، علی رغم شکست های بسیاردر روند ساخت این عنوان بود.

وی در ادامه افزود:

ما باید عنوانمان را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم، ما باید فشار بیشتری برخود وارد نماییم و تیم ما این کار را به خوبی انجام داده است. اما این فشار موثر بود. تیم فوق العاده خوش حال است. این دلیل بزرگ ما برای ادامه دادن بود. من به شدت احساس می کردم که این بازی باید ساخته شود ما احساس کردیم که به هدف خود نزدیک شده ایم، بنابراین ما دانستیم که این بازی دقیقا همان تصورات Ueda-San بوده و ما عملا می خواستیم که به ساخت بازی پایان بدهیم.

بازی The Last Guardian در E3 2009 به عنوان یک بازی انجصاری برای کنسول PS3 معرفی شد، هر چند که این بازی با مسائل زیادی طی سال های آینده در روند ساخت بازی مواجه شد.

با وجود این امر که بازی برای انتشار در تعطیلات سال ۲۰۱۱ برنامه ریزی شده بود، بازی تاخیر خورد و در نهایت سونی مسیر توسعه این بازی را در سال ۲۰۱۲ به کنسول PS4 تغییر داد و کار خود را به صورتی کاملا آرام و مرموز بر روی بازی ادامه تا این که در E3 2015 دوباره به طور کامل از آن رونمایی نمود.

در حال حاضر بازی برای انتشار در سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده است. انتشاری که سونی با اعتماد به نفس کامل به موفقیت آن امیدوار بوده و فکر می کند که دست یابی به آن قطعی می باشد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز هم چون سونی به انتشار موفق این بازی امیدوار هستید؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

یک شنبه 14 تیر 1394  8:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها