0

Forza Motorsport 6 بزرگ ترین بازی استودیو Turn 10 خواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Forza Motorsport 6 بزرگ ترین بازی استودیو Turn 10 خواهد بود

پس از عرضه تقریباً نا امید کننده بازی Forza Motorsport 5 که در زمان عرضه Xbox One منتشر شد، به نظر می رسد این سری قصد دارد دوباره با Forza Motorsport 6 حضور قدرتمندی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Forza Motorsport 6 قصد دارد ویژگی های بسیاری را نسبت به Forza Motorsport 5 در اختیار بازیکنان بگذارد و در نهایت یک تجربه شیرین از یک شبیه ساز اتومبیل رانی را برای طرفداران خود به ارمغان بیاورد. این همان چیزی است که سری Forza Motorsport را به جایگاه خودش باز می گرداند.

Dan Greenawalt از استودیو Turn 10 در مصاحبه ای با وب سایت GameReactor، این امید را داد که ویژگی های جدید بازی باعث ایجاد اختلالات در آن نخواهند شد. همچنین اعلام کرد که بازی Forza Motorsport 6 بزرگ ترین بازی این استودیو خواهد بود.

Forza Motorsport 6 بزرگ ترین عنوانی است که ما تاکنون ساخته ایم. بازی شامل ۴۵۰ اتومبیل Forza Vista می باشد که این یعنی همه ی این اتومبیل ها قابل آسیب پذیری هستند، می توانند شخصی سازی شوند و از زاویه دید داخل اتومبیل قابل بازی هستند. همچنین بازی ۲۶ محیط دارد که از بین آن ها ۱۰ محیط، جدید است. علاوه بر این ها بازی در بخش چند نفره از ۲۴ بازیکن پشتیبانی می کند و در نهایت بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

یک شنبه 14 تیر 1394  7:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها