0

آیا نسل دوم عینک‌های گوگل در راه است؟

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

آیا نسل دوم عینک‌های گوگل در راه است؟

براساس آخرین اسناد منتشر شده از «کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا» (FCC)، گوگل در حال آزمایش روی نسخه دوم عینک گوگل با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های وای‌فای و بلوتوث است.

در ابتدای سال جاری، پروژه‌ی عینک گوگل به «تونی فادل» (Tony Fadell) سپرده شد. این موضوع باعث شد تا سوال‌هایی مانند زمان دقیق بازطراحی و معرفی کامل این گجت پوشیدنی در ذهن کاربران مطرح شود. یکی از مدیران ارشد گوگل در مصاحبه‌های خود در خصوص عینک گوگل گفت: "کار عینک گوگل به‌هیچ عنوان تمام نشده است و نسخه‌ی جدید آن با ایده ها و نوآوری های جدیدی همراه است. به‌زودی اخبار جدیدی از این محصول به‌گوش علاقه‌مندان آن خواهد رسید."
در حال حاضر اسناد جدیدی از کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا، منتشر شده است. براساس این اسناد، گوگل در حال آزمایش روی نسخه‌ی دوم عینک گوگل با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی‌های بلوتوث و وای‌فای است. 
 
 
نام نسخه‌ی جدید عینک گوگل GG1 عنوان شده است. اما هنوز جزییات زیادی در مورد آن منتشر نشده و بیش‌تر اطلاعات موجود در مورد بخش نرم‌افزاری این محصول است. قرار است این شیشه روی یک عینک مستطیل شکل نصب شود. از طریق بخش کناری این عینک می‌توان به منوها دسترسی پیدا کرد. احتمالا بخش کناری این عینک مانند تاچ‌پد نسل قبل خواهد بود که کنار عینک قرار داشت؛ مخصوصا که در اسناد منتشر شده هم به امکان اسکرول کاربر به چپ و راست از طریق این محصول اشاره شده است. با توجه به اخبار منتشر شده احتمالا گوگل، GG1 را تا پایان سال 2015 به بازار عرضه می‌کند. 
 
منبعَTheVerge

 

شنبه 13 تیر 1394  8:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها