0

ارتش روسیه 7 ساعته به هر نقطه از جهان می‌رسد

 
aligoharsamimi
aligoharsamimi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1391 
تعداد پست ها : 353
محل سکونت : تهران

ارتش روسیه 7 ساعته به هر نقطه از جهان می‌رسد

هواپیمای باربری غول پیکر روسیه PAK TA

این هواپیماها قادر خواهند بود با سرعتی فراتر از سرعت صوت پرواز کنند و با این سرعت، به هرگونه تحولات نظامی جهانی، در زمانی کوتاه واکنش نشان دهد.

بر اساس اطلاعاتِ به دست آمده از سازمان صنایع نظامی در مسکو، این هواپیمای باربری، PAK TA نام خواهد گرفت و با سرعت مافوق صوت معادل 2000 کیلومتر در ساعت، پرواز خواهد کرد و قادر به حمل بارهای سنگین، معادلِ 200 تُن خواهد بود و می تواند هفت هزار کیلومتر بی وقفه پرواز کنند.

 

به نوشته روسیا الیوم، یک منبع آگاه ارتش روسیه که در نشست محرمانۀ برنامه ریزی برای تولید این هواپیما حضور داشته، گفت: انتظار می رود که در اولین برنامه برای ساختِ این هواپیما، 80 فروند PAK TA تولید شود که ساخت این تعداد، تا سال 2024 طول خواهد کشید و تا آن زمان، فرماندهی نظامی مرکزی روسیه قادر به ساخت یگان کاملی از زره پوش ها خواهد بود که می توانند در هر جای جهان بجنگند.
این هواپیما در انواع مختلف با کاربردهای متفاوت ساخته خواهد شد و علاوه باربری، امکان هلی بُرد نیرو و مهمات بر سر هرگونه سنگر، در آن در نظر گرفته خواهد شد.

این منبع آگاه ارتش روسیه که خواست نامش فاش نشود، به رسانه ها اعلام کرد که این طرح از چندین سال پیش آغاز شده بود و در آینده جایگزین هواپیماهای باربری فعلی خواهد شد.

شنبه 13 تیر 1394  4:05 PM
تشکرات از این پست
Lovermohamad
دسترسی سریع به انجمن ها