0

الیور هیرشبیگل پس از «سقوط» هیتلر به سراغ جنگ جهانی اول می‌رود

mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 287351

«الیور هیرشبیگل» پس از تصویر روزهای پایانی حکومت هیتلر در فیلم «سقوط» اکنون به سراغ جنگ جهانی اول رفته است.

خبرگزاری فارس: الیور هیرشبیگل پس از «سقوط» هیتلر به سراغ جنگ جهانی اول می‌رود

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،«الیور هیرشبیگل» که در سال 2004 میلادی فیلم نامزد اسکار«سقوط» را ساخت اکنون مراحل پیش تولید یک فیلم با موضوع جنگ جهانی اول را آغاز کرده است.

«هیرشبیگل» در درام جنگی «سقوط» که محصول مشترک آلمان و اتریش بود، دو هفته آخر زندگی هیتلر یعنی از 17 تا آخر آوریل سال 1945 میلادی را در سنگر زیرزمینی فرماندهی وی به تصویر کشیده است.

این کارگردان آلمانی درباره این پروژه سینمایی که در مراحل مقدماتی خود به سر می‌برد گفت: این فیلم دنباله‌رو فیلم‌های «ژان رنوار» و «استنلی کوبریک» است.

بنا بر این گزارش، یکی از فیلم‌های مورد نظر «هیرشبیگل»، فیلم «توهم بزرگ» «ژان رنوار» در سال 1937 میلادی است. این فیلم کلاسیک جنگی داستان سه زندانی فرانسوی در آلمان است.

فیلم دیگری که «هیرشبیگل» در فیلم جدید خود از آن به عنوان یک مرجع استفاده خواهد کرد، فیلم ضد جنگ «راه‌های افتخار» ساخته «استنلی کوبریک» در سال 1957 میلادی است.

«هیرشبیگل» در ادامه سخنانش افزود: این اولین باری است که شانس این را پیدا می‌کنم که در فرانسه فیلم بسازم، این همیشه آرزوی من بوده است، من با تماشای فیلم‌های فرانسوی بزرگ شده‌ام. شاید همین فیلم‌ها مهمترین عامل در فیلمساز شدن من باشند.

انتهای پیام/

شنبه 13 تیر 1394  3:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها